in ,

Zekice Tasarlanmış Bisiklet Kilidi: SeatyLock

Seatylock bisikletinizi herhangi bir yerde güvenli bir şekilde emniyet altına almanıza yardımcı olmaktadır. Ürünün kullanıldığı bir bisiklette, hırsız kilidi geçmeyi başarsa bile, Seatylock nedeniyle bisikletinize binmesi biraz zor olacaktır. Sele ile beraber olan kilit kendi anahtarı ile açılmadığı sürece sele yerine oturmayacaktır.

Yüksek Güvenlik, Dayanıklı Malzeme

Bu ikisi bir arada tasarım, yalnızca bisiklet kilidinizi her zaman elinizde bulundurmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenliği de en yüksek seviyeye çıkarmakta. Hava koşullarına ve hasarlara dayanıklı malzemelerden yapılmış olan Seatylock, matkaplara dayanıklı yapısıyla hemen her türlü kırılmaya karşı dayanıklı bir ürün.

Kilidi Evde Unutmaya Son

Açıldığı zaman 1 metre uzunluğunda olan kilit sayesinde artık bisiklet kilidini evde unutma sorunu da kalkıyor. Kilit selenin altında olduğundan ve bir sele olmadan bisiklete binmek epey rahatsız bir durum olacağından, gayet başarılı bir çözüm olmuş diyebiliriz.

Tüm Bisikletler ile Uyumlu

Oldukça dayanıklı malzemeden yapılmış olan ürün tüm bisiklet tipleri ile de uyumlu olarak kullanılabiliyor. Bisiklet ile ilgili daha fazla ürün incelemek isterseniz yağışlı havalarda bisiklete binerken artık içiniz rahat olabilir veya bisiklete binmeyi daha güvenli hale getiren ödüllü reflektör ürünlerine göz atabilirsiniz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kara Tahta Dijital Oldu: Likit Kristal Kağıt “Blackboard”

Kavanoz Kapağına Yapışık Kaşık ile Artık Dertler Sona Eriyor