in ,

Yıllar Önce Kullanmaya Başlamamız Gereken Telefon Tutucusu

Telefonlar muazzam, pahalı ve kırılgan ürünler. Herhangi bir endüstri tasarımcısının günümüzdeki akıllı telefonların neden kolay tutulacak şekilde tasarlanmadığını merak etmemiz de gayet normal bir durum. Geçmişe ait telefonlar ile bugün denediğimiz ve tuttuğumuz büyük tuğla gibi telefonlar arasında bir yerde, ergonomik tasarım tamamen unutulmuş durumda. Bu yüzden de akıllı telefonların kullanımı giderek zor ve hatta imkansız hale geliyor.

Daha Şık ve Kullanışlı Akıllı Telefonlar

OhSnap, durum ne olursa olsun, telefonunuzu kullanmayı basit ve kolay kılan, ultra-ince, manyetik, tek parmaklı bir telefon tutucusudur. Ürün, akıllı telefonumuzun çerçevesini çok daha kullanışlı hale getirmek için tasarlanmış ve aynı zamanda telefonu kavrama kabiliyetini sağlayan şık bir ürün. Daha çok fotoğraf ve video çekimine odaklanan çok fonksiyonlu akıllı telefon tutucu Atom ürününü sizlerle paylaşmıştık.

İnce ve Kullanışlı

OhSnap, 3 mm kalınlığındaki profili zar zor farkedilebildiğinden, doğrudan herhangi bir akıllı telefonun arkasında rahatlıkla kullanılabiliyor. OhSnap’in ortasına bastığınızda bant / tutacak parmağınızı anında sarmak için dışarıya doğru açılıyor.

Hem Yatay Hem Portre Modunda Kullanılabiliyor

Ürünün telefonumuzu güvenli bir şekilde tutmamızı sağlamak dışında başka özellikleri de bulunuyor. Mesela telefonunuzu belli bir açıyla sabitlemenizi kolaylaştırıyor, yani destek olarak kullanabiliyor. OhSnap dönebildiğinden hem yatay hem de portre modunda sol veya sağ elinizle kullanılabilir.

Akıllı telefonunuzu kablosuz bir şarj cihazına yerleştirmek istediğinizde dokunmatik ekranınızın üst ve alt kısımlarına kolayca erişebilmenizi sağlayarak ana ünite de dışarı da kayabiliyor. Sadece 3mm inceliğinde olan ürün, telefonunuzu herhangi bir güçlük çekmeden kolayca cebinize takıp çıkarmanıza olanak tanırken, stand olarak kullanabilme veya tek elle kullanabilme özelliğine sahip olmanız, akıllı telefonunuza ek bir fiziksel özellik kazandırıyor.

Advertisement

Metal Yüzeylerde Sabit Durabiliyor

OhSnap aynı zamandır manyetiktir, böylece bir buzdolabı, dolaba, spor salonu ekipmanı veya arabaya tutturularak metal bir yüzeyde sabit durabilmektedir. Bu ürünü kullandıktan sonra vazgeçmek gerçekten imkansız olacak.

Tasarımcı: OhSnap

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Artık İstediğimiz Her Yerde Basketbol Oynayabiliriz

Temel Mutfak Aletleri, Birinci Sınıf Malzemeler ile Yeniden Tasarlandı. Sonuç: Muhteşem