in

Yer Çekimine Meydan Okuyan Süper Köpekler

Fotoğrafçı Claudio Piccoli, köpeklerin süper kahramanlar gibi görünmesini sağlayan bir sanatçı. Eylem halindeki Köpekler adlı şaşırtıcı fotoğraf serisinde, bu sevimli arkadaşlar Süpermen gibi gökyüzünde süzülüyorlar.

En büyük sıçramaları ve sınırları kolaylıkla yapabilen köpekler, genellikle gözlerini renkli bir frizbiden hiç ayıramıyorlar. Piccoli’nin zaman içinde dondurduğu bu anlar, köpeklerin bizlere sadık birer dost olmalarının yanı sıra inanılmaz sporcular olduğunu hatırlatıyor.

Muhteşem Köpeklerden Muhteşem Kareler

Bir köpeğin havada mükemmel bir fotoğraf çekiminin yapılması, elde edilen görüntülerde göründüğü kadar zahmetsiz değil elbette. Piccoli’nin uçan bir köpeği fotoğraflama süreci, temsil etmek istediği eylem türüne göre değişiyor.

Piccoli, “Çekimler genellikle çok fazla hazırlık gerektiriyor. Her köpek ve hareketi için farklı kamera ayarları yapılmalı. Sahibi ve yavruları arasındaki iletişim de önemli. Sahibine çekimde ne yapmak istediğimizi ve ne beklediğimizi ya da doğru şekilde fotoğraflanması için eylemde nasıl hareket etmeleri gerektiğini anlatmak da çok önemli.” diyor.

Fotoğrafçı Claudio Piccoli, sıradan köpeklerin süper kahramanlar gibi görünmesini sağlıyor.

Havada çekilen köpek fotoğrafları, köpeklerin inanılmaz atletizmini vurgulamakta.

Claudio Piccoli: Web sitesi – Instagram – Facebook

Advertisement

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yapay Zeka ile Gerçekte Var Olmayan 100,000 Bilgisayar Üretimi Yüz Oluşturuldu

Etkileyici Fotoğrafların Sürpriz Sahne Arkaları Açığa Çıktı!