in ,

Yeni Moda Plaj Şemsiyeleri

plajsemsiye1

Artık eski plaj şemsiyelerimize elveda deme zamanı geldi. Moda hayatımızın her köşesine yaptığı etkiyi elbette plajlarda da gösteriyor. Bu sefer mayolar ve bikiniler değil, güneşten korunmak için kullandığımız şemsiyeler yepyeni tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

Siyah ve beyaz renkler aslında plaja pek yakışmayacak gibi görünse de üstteki tasarımda oldukça başarılı ve kaliteli bir plaj şemsiyesi tasarımı görüyoruz. Bu elbette iki kişi için daha uygun bir tasarım. Alttaki örnek ise bir aile için çok daha uygun olacaktır.

plajsemsiye2

Yarım çadır da diyebileceğimiz bu tasarımlar bizi ve yiyeceklerimizi güneşten korumakla kalmıyor, aynı zamanda rahat rahat oturabileceğimiz oldukça geniş yerler de sağlıyorlar.

plajsemsiye3

Dinlenmek için gittiğimiz deniz kenarı eğer ağaçlık bir alana yakınsa yeşil renkte bir plaj şemsiyesi gayet uyumlu bir seçim olacaktır.

plajsemsiye4

Mavi renk ise her zaman en güvenli seçenek.

plajsemsiye5

Çok daha fazla yer isteyenler için ise şemsiyeyi biraz daha genişleterek, yer ile birleştirildikten sonra ortaya çıkan tasarımlar gayet yeterli olacaktır.

plajsemsiye6

Sade ve basit bir şemsiyem olsun fakat hem güzel görünsün hem de beni gün içinde çok uğraştırmasın istiyorsanız işte tam size göre bir tasarım.

plajsemsiye7

Biraz da konfor olsun…

plajsemsiye8

Görüş açısı benim için çok önemli hem de rüzgar biraz essin ve serinletsin isteyenler için…

plajsemsiye9

Keyfine düşkünlere…

plajsemsiye10

Ve fıstıklar için…

plajsemsiye11

Ilya Brezinski’den Dövme Sanatı