in , ,

Yatarak Çalışmak İsteyenlere Yatak Çalışma Masası

Çalışma ortamınız rahat ise ve uzanarak çalışmayı seviyorsanız yatak çalışma masası tam size göre bir tasarım. Yataklı çalışma masası kullanıcılarının uzanarak ve çok rahat bir şekilde bilgisayar ile çalışması için üretilmiş.

yatakcalisma1

Her zaman yatarak bilgisayar kullanmak isteriz. Bu ihtiyacı göz önüne alan tasarımcılar oldukça yararlı ve bir o kadar da kullanıcısını rahat ettiren bir çalışma alanı tasarlamaya çalışmış.

yatakcalisma2

Ergonomik Yatak Çalışma Masası

Altwork isimli bir şirket tarafından yapılan yatak çalışma masası ev ofislerinde kullanımı çok uygun bir ergonomiye sahip. Kullanıcılar ister yatarak isterseler de oturarak çalışabiliyorlar. Her iki durumda da ayaklarımızı rahatça uzatabiliyoruz.

yatakcalisma3

Turuncu ve Sarı Renkli

Bu başarılı tasarımın sandalyesi için turuncu ve sarı renkler kullanılmış. Masa ise ahşap görünümünde. Bilgisayarın yeri de sandalyenin hemen altında bulunuyor. Bu şekilde oldukça fazla yer kazanımı sağlanmış.

yatakcalisma4

Bir dişçi koltuğuna benzeyen masa dört adet tekerleği sayesinde istenilen yere kolayca götürülebiliyor. Sabit kalması ilk bakışta problem gibi gözükse de tasarımın yüzeyde sabit durması için dört ayağı da oldukça geniş bir alan kaplayacak şekilde yapılmış.

yatakcalisma5

Ayaklarımızı rahat rahat uzatarak bu çalışma koltuğunda saatlerce çalışabiliriz. Bu elbette tavsiye edilen bir durum değil. Uzmanlar kısa zaman aralıkları ile oturduğumuz yerden mutlaka kalkıp hareket etmemizi belirtiyor. Bu tasarımın negatif yanı da bizi çok fazla yatar durumda bulundurmaya sevk etmesi denilebilir.

yatakcalisma6

Yataklı masa için bir de video hazırlanmış. Seinfeld dizisini severek izleyenlerin özellikle seyretmesi gerekiyor…

2 Comments

Yorum Yaz
  1. Bu ürün Türkiye’de bulunmuyor ancak La-z-boy markası ülkemizde bazı firmalarda bulunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evde Olsanız da Olmasanız da Misafirlerinize Cevap Verebileceğiniz Akıllı Kapı Zili

BMW’den Geleceğin Konsept Otomobili