in , ,

Eşyalarınızı Düzenli Tutan Yatak Başı Lambası

TRAY, yatmadan önce eşyalarınızın düzenli tutan bir yatak başı lambası. Sade tasarımı ve kullanım kolaylığı ile her evde olması gereken bir lamba. Bu tasarımın en büyük özelliği ile iki işlevi bir araya getirmesi. Kullanıldığı odaya sakin bir ışık yayan lamba aynı zamanda dağınıklığı da önlemekte.

yatak başı lambası

Silvon, sıradan ev eşyalarını geliştirmesiyle tanınan bilim destekli girişim. Daha iyi uyku saati ve eşyaların organize olması için TRAY Table Light’ı tanıttı. Bu tasarımın geliştirilmesinde Gantri ile ortaklaşa çalışıldı.

Dağınıklığı Azaltan Yatak Başı Lambası

Başucu sehpanızın dağınıklığını azaltmanıza ve zihninizi dağıtmanıza yardımcı olmak için tasarlanan TRAY; gözlüğünüz, su şişeniz, telefonunuz gibi başucu eşyalarınızı düzenli tutan bir ortam lambası görevi görmekte.

Sakin Işık ve Opak Bir Tepsi

Tasarım bir akordeondan esinlenilerek yapılmış. Aydınlatma için kullanılan bölümdeki girintiler tamamen bir akordeondan alıntıdır. Üstünde ise eşyalarınızı tutan opak bir bölüm bulunmakta. Çoğu başucu masasına rahatça sığmakta ve tüm eşyalarınız için yeterli yüzey alanı sunmaktadır.

Lamba açıldığında, odanın etrafına sakin bir ışık yansıtır. Herhangi bir parlama oluşturmaz ve çok parlak bir ortam yaratmaz. Tasarımı sayesinde odanın her bölgesine yeterli ışık verebilmektedir.

Uyku Öncesi Düzenli Eşyalar

TRAY yatak başı lambası, eşyalarınızı kolayca yerleştirmenize, bunlara erişmenize ve hatta yatak odanızın etrafını net bir şekilde görmenize olanak tanır. Gece yatmadan önce cep telefonumuzu, gözlüğümüzü, kulaklığımızı ve diğer bir çok eşyamızı üzerine koyabiliriz. Böylece her gece bütün bu eşyaları farklı yerlere koymaktan kurtulabiliriz.

En Son 3D Teknolojisinin Ürünü Yatak Başı Lambası

TRAY, Silvon ve Gantri arasında yapılan ortak bir çalışmanın ürünüdür. Gantri’nin tüm lambaları gibi, TRAY de tescilli 3D olarak yazdırılmıştır. Yüzeyi ise mattır. Lambanın iç kısmında ise 6W’lık bir LED ampul bulunmakta. Bu ışığın çok yüksek bir güce sahip olmaması tasarımın sadeliğine de uyum sağlamakta.

yatak başı lambası

Ayrıca evinizin ortamını bir anda değiştirecek animasyonlu köşe lambasını da mutlaka görmelisiniz.

Hem Lamba Hem Düzenleyici

TRAY yatak başı lambası, belki de işlevsel bir amaca sahip ilk lamba olabilir. Elbette hem lamba olup hem de başka işlevleri olan tasarımlar mevcut. Ancak bir düzenleyici olarak tamamen özgün bir görünüme sahip.

Minimalizm ve Sadeliğin Güzelliği

Minimal düzeydeki etkileyici tasarım yatak başucu masanızda veya bir oturma odası ışığı olarak kullanılabilmekte. Hatta anahtarlık kasesine dönüştürmek için evin girişinde bile bulundurabilirsiniz.

yatak başı lambası

Tasarımcılar: Silvon – Gantri

Ayrıca, kendiniz güzel bir gece lambası nasıl yapabilirsiniz merak ediyorsanız aşağıdaki videodan bir fikir edinebilirsiniz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi veri depolama cihazı

En İyi Veri Depolama Cihazı ile Cloud ve Harici Disk Kullanımı Bitiyor

araba müzik sistemi

Spotify’dan Kullanışlı Araba Müzik Sistemi “Car Thing”