in , , ,

Yaşayan Skeçler – Hayat bulan melankolik illustrasyonlar

Brezilya dijital sanatçı – Illustrator Tullius Heuer dramatik 3D eserler oluşturmak için fotoğraf ile simüle kalem sanatını birleştirmiş.

İlk görüşte ürkütücü fakat aynı zamanda büyüleyici olan çizimlerinin her biri için öğretici videolar hazırlamış. Yaptığını paylaşmaktan çok zevk alan ve insanlara ilham vermeyi seven Tullius farklı şeyler denemek için bir süre çalışmalarına son vermiş. En büyük hayali, gelecekte referans gösterilecek bir sanatçı olmak.

Onun kalem ile yaptığı simülasyonları, manipüle fotoğraf ile harmanlanmış çizimleri resmen hayata uzanıyormuş gibi duruyor. Çok gerçekçi bir illüzyon yaratıyor.

hayat sorunlarımızla baş etme - illustrasyon photoshop resim

Bir sürü sebep - illustrasyon resim çizim ve sanat

Advertisement

Bu illustrasyon, hayat seçimlerimizle nasıl başa çıktığımızı, bizi tanımlayan ve daha güçlü hale getiren şeyleri anlatıyor. Yaşamak için sürekli bir öğrenme süreci var. Bizim için hayatın en şaşırtıcı hediye olduğuna inanıyorum.

Sessizliğin hediyesi - illustrasyon çizim ve sanat

inandığınız an - illustrasyon resim ve çizim sanat silgi - illustrasyon çizim ve sanatpismanlık - illustrasyon çizim ve sanat

Son zamanlarda güzel şeyler yaşadım ve aklıma bir şey geldi. Sanatımla nasıl bağlantılı olduğumu, bir sanatçı olarak yaptığım şeye nasıl inandığımı ve bunun benim özel hayatım hakkında ne kadar çok şey anlattığını fark ettim.

Advertisement

dünyanın renkleri - illustrasyon resim çizim ve sanat

Ben bu işi gerçekten yapmayı seviyorum. İnsanlardan iyi geri bildirimler almak ve bu canlı skeçleri insanlarda paylaşmak beni mutlu ediyor. Öğretmek ve sanat benim için büyük bir arzu. Farklı şeyler denemeyi ve konfor bölgemden çıkmak için bir süre ara vereceğim. Umuyorum çalışmalarım sizlere ilham ve umut verecek.

Sanatçının web sitesi : http://tulliusheuer.com/

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Kahvaltı Sanatı: Sahanda Yumurta İle Şaheserler Yaratmak

Sadelik ve Lüksün Birleşimi Yüzen Otel