Şu Anda Okunan
Yaratıcı Fikirler: Sokak Taşlarını Oturma Yerine Çevirmek

Yaratıcı Fikirler: Sokak Taşlarını Oturma Yerine Çevirmek

Sokaklarda yürürken birdenbire yüksek taşlara mutlaka denk gelmişsinizdir. Bu taşlar yürüyüş bölgeleri belirlemek için kullanılmakta. Ancak, çoğunlukla yapılan değişiklikler sonrası işlevsiz ve anlamsız kalmakta. Bu durumu gören Fransız tasarımcı Adrian Blanc, taşların amaçsız durması yerine bir amacı olması gerektiğini düşünmüş ve onlara işlev kazandırmaya karar vermiş.

Canlı Renkler ile Güzelleşen Sokaklar

Lyon sokaklarındaki yüksek taşlara renkli oturma ve dayanma bölgeleri ekleyen tasarımcı bu sayede insanların dinlenebilecekleri alanlar yaratmış. Blanc‘ın daha önceden yaptığı bir çok tasarımı bulunmakta. Genelde canlı renkleri tercih eden tasarımcı bu çalışmasında da tercihini bu yönde kullanmış. Tasarımlarının canlı renklerden oluşması sayesinde soluk renkli olan taşlar canlanmış ve sokaklar daha da güzelleşmiş.

Fransız tasarımcı Adrian Blanc, taşların amaçsız durması yerine bir amacı olması gerektiğini düşünmüş ve onlara işlev kazandırmaya karar vermiş.

Lyon sokaklarındaki yüksek taşlara renkli oturma ve dayanma bölgeleri ekleyen tasarımcı bu sayede insanların dinlenebilecekleri alanlar yaratmış.

Adrian Blanc: FacebookTwitterInstagram

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı