in

Yararlı ve Kullanışlı Seyahat Çantaları

seyahatcanta1

Seyahat ederken en dikkat etmemiz gereken faktörlerden bir tanesi de seyahatimize uygun bir çanta ile yola çıkmaktır. Çanta o kadar önemlidir ki bizi yolda da bırakabilir veya yolda kendini hiç hissettirmeyebilir. Bizim için de en iyisi yararlı ve kullanışlı bir çanta ile seyahate çıkmaktır. Bu seçim seyahatin uzunluğuna göre değişiklik gösterecektir elbette. O zaman biraz değişik ve bizlere daha çok yararlı olabilecek tasarımlara biraz bakalım.

seyahatcanta2

Uzun süreli tatillerde genelde büyük çantaları tercih etmemiz gayet normal elbette ancak gittiğimiz yerde de gezeceksek yine yanımıza bir çanta alma durumumuz olabilir. Bu gibi durumlar için de çok yararlı çanta modelleri mevcut.

seyahatcanta3

Alt bölmesi açılabilen tarzda olan çantalar ayakkabılarımız için gayet uygun olacaktır. Klasik veya sportif bir çanta günün anlam ve önemine uygun olarak seçilebilir. İç kısmı çok bölmeli olan bir tasarım da bir çok eşyamızı saklayacağından çok kullanışlı görünüyor.

seyahatcanta4

Dış kısmında bölme olanlar ise yolculuk sırasında ulaşmamız gereken eşyalarımız var ise işimize yarayabilir. Bu sayede çok kısa bir sürede istediğimiz eşyamızı bulabiliriz. Aşağıdaki deri çanta tasarımı tam da bu gibi durumlar için biçilmiş bir kaftan diyebiliriz.

seyahatcanta5

Ve işte bir de aşırı yararlı bir bel çantası. Doksanlı yıllarda bel çantaları oldukça meşhurdu. Son yıllarda ise pek fazla kullanılmıyor. Ancak bu tasarım oldukça şık ve kullanışlı. Yolculuklarımızda belimizde bulunacak bu çanta ile birçok eşyamız elimizin altında olacaktır.

seyahatcanta6

Hem ici hem de dışı çok bölmeli olan tasarımlara da bir bakalım. Çok fazla göze hitab etmeyen bu tasarımların amacı olabildiğince fazla eşyayı en küçük alanda taşıyabilmek. Dış kısmı da darbelere karşı pek güvenli olmayan bu çantaları fazla büyük olmadığından yanımızda taşıyabilir, eğer bir uçaktaysak kabin bagajı olarak da alabiliriz.

seyahatcanta7

Sportif modeller de günlük kullanımlarda tercih edilebilecek tasarımlar arasında ilk sırada geliyor. Aşağıda görülen mor çanta diz üstü bilgisayarımızın taşıma çantası olabileceği gibi aynı anda da bir çok eşyamızı saklayabiliyor.

seyahatcanta8

Aileleri de unutmadık. Seyahat sırasında en yararlı çantalardan bir tanesi de bebek yatağına dönüşebilen bu mükemmel tasarım. Yatak olmasının yanında aynı zamanda bir çok bebek eşyası için de özel bölmeleri bulunuyor.

seyahatcanta9

Diğer çanta seçenekleri ise şu şekilde…

seyahatcanta10

seyahatcanta11

seyahatcanta13

seyahatcanta14

seyahatcanta15

seyahatcanta16

seyahatcanta17

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kirli Araba Sanatı

Isıtıcılı ve Konforlu Masalar