in

xFyro: Dünyanın İlk Kablosuz Suya Dayanıklı Kulakiçi Kulaklığı

Cue xFyro XS2 kablosuz kulakiçi kulaklık su geçirmez ve kulağımıza rahatça uyum sağlamakta. Şirket, bunları yağmurda ve duşta kullanabileceğinizi ve müziğinizi istediğiniz yere taşımanızı sağladığını söylüyor. Ve elbette, egzersiz yaparken, spor yaparken veya genel olarak terlerken herhangi bir sorun olmayacağını garanti ediyor.

Dengeli, Net ve Temiz Ses

XS2, dünyanın ilk tamamen su geçirmez kulaklık seti olarak faturalandırılıyor ve çok iyi bir şekilde kapatıldığı için, zaman içinde de nispeten tozsuz kalıyor.

Kulakiçi kulaklıkların içindeki Bluetooth çipi, kaynağından en çok 33 fit uzağa bağlanmanızı sağlıyor. Şirket, inanılmaz derecede dengeli bir ses, net ve kristal berraklık sunan harika bir dinleme deneyimi için AAC sesini tasarıma dahil etmiş.

Advertisement

Herhangi bir iyi kulaklık seti gibi, xFyros gürültü bastırma ve izolasyon teknolojilerinden tam olarak yararlanıyor, podcast’inizi takip etmenizi veya meditasyon uygulamanızın rahatlatıcı fon müziğine uyum sağlamanızı da sağlıyor. Bu özellikler aynı zamanda telefon görüşmelerini yanıtlamayı ve dışarıdaki sohbet ve kaos etrafındayken görüşmelerinize yoğunlaşmanızı sağlıyor. XS2’nin entegre mikrofonu, eller serbest sohbet yapmayı daha da kolaylaştırır.

Kulakiçi kulaklıkların üzerinde de dokunmatik kontroller bulunmakta. Bu sayede ses düzeyini ayarlayabilir ve müziğinizi rahatsız etmeden duraklatabilir / oynatabilirsiniz. Onları telefonla kullanırken, “birincil” kulaklığınız olarak belirlenen tek bir dokunuşla bir çağrıyı kabul edebilirsiniz.

Advertisement

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Modern Modüler LEGO Mobilya: Her Yaştan Çocuklar İçin Eğlence

Pratik ve Modern 15 Yer Kazandıran Masa Tasarımı