in , ,

Vizon rengi ile Ev Tasarımları, Mobilya ve Koltuk Kombinasyonları

Vizon rengi, son zamanların en uyumlu rengi ama dekorasyona dahil etmek göründüğü kadar kolay değil. Yapılacak en güzel hamle, kendisi gibi soluk renklerle bir araya getirmek. Vizon, altın ve gümüş rengi metallerden ziyade, bakır ve pirinç gibi metallerle uyum  yakalayabiliyor. Vizon rengi, mavinin hem sıcak hem de soğuk tonlarıyla, petrol mavisi, nane yeşili ,gri-mavi ile de kullanılabilir.

Vizon Rengi İle Lüks ve Geniş Tasarımlar

Geniş ve aydınlık evlerde, vizon rengi, evi sadeleştiriyor, öte yandan lüks bir hava katıyor. Geniş değilse, bu renk evinizi olduğundan karanlık gösterebilir. Vizonun koyuluğunu dengeleyecek krem ya da beyaz tonları ile cam, metal ve aynalı aksesuarlar kullanılması, karanlık yerine aydınlık bir görünüm sağlayacaktır.

VİZON RENGİ
Açık renkte koltuk takımı ve koyu renk ahşap mobilyalar ile salonun fazla monoton görüneceğini düşünüyorsanız, tekli koltuklarınızı veya kanepenizi bu renk seçip, beyaz veya açık bej renkte mobilyalar ile kullanabilirsiniz.

VİZON RENGİ

Vizon rengi, çeşitli sarı tonları ile de kullanıldığında, evinize canlılık ve modernlik katacaktır. Açık sarı, hardal sarısı ya da turuncu renkleri salon takımlarıyla kullanılabilir.
VİZON RENGİ
Açık tondaki pembe, fuşya, mürdüm gibi canlı renkler bir araya gediğinde şık ve romantik bir görünüm için ideal olacaktır. Bu renkler canlı, parlak ve koyu tonda koltuklarla da kullanılabilir.

Vizon renkte mobilyalar ile hangi renkte aksesuar, perde ya da halı ile kullanabileceğinize dair harika örnekler;

VİZON RENGİ
Genel olarak beyaz ve tonlarına uyum sağlayan vizon bazen de çok farklı renkler ile birlikte kullanılabilimekte. Örneğin, ahşap her zaman ve her renge uyduğu gibi vizona da gayet başarılı bir şekilde eşlik edebiliyor.
VİZON RENGİ
Salonumuzda, yatak odamızda, mutfağımızda ve banyomuzda vizon bizlere oldukça yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarmamızda yardımcı oluyor. Çünkü aslında bir geçiş rengi olarak kullanılabilen bu tonlar tek başına kullanıldığında da güzel sonuçlar verebilmekte.
Bazen bir lamba üzerinde veya aynanın kenarlarında bile oldukça çekici ve gözümüze hoş görünen sonuçlar alabiliriz.
VİZON RENGİ
VİZON RENGİ
VİZON RENGİ

Ne Düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Rubik Küpten İlham Alan Ahşap Kitaplık

Dünyanın En Dik Dağ Demiryolu, Görkemli İsviçre Alplerinde Açıldı