in ,

Ünlü Terlik Markası “Crocs” Son Fabrikasını da Kapatıyor

Ünlü terlik markası Crocs, son zamanlarda kullanıcılarının çok beğendiği birkaç yeni ürünle cesur bir moda hamlesi yapmıştı. Bu sebeple marka, üretim kapılarını kapatacağını açıkladığında hayranlarına büyük bir sürpriz yapmış oldu.

Karlılık Arttırma Amaçlı

Ancak bu, şirketin piyasadan çekildiği anlamına gelmiyor. Ayrıca, Meksika ve İtalya’daki üretim tesislerinin Crocs’un kârlılığını ve sadece işini iyileştirme çabasıyla kapatılacağını da açıklandı.

Üretim Üçüncü Parti Şirketlerde

Crocs’un temsilcileri verdikleri demeçlerde, şirketin ayakkabılarını üçüncü parti üreticilerinden alacağını söylüyor. Şirketin, müşterilerinin artan talebi karşılamak için işlerini düzene sokmayı hedeflediğini ve üretim kapasitesini artırmak için üretimini bu üçüncü taraf şirketlere kaydırdığını belirtiyorlar.

Advertisement

Hayranları Hayal Kırıklığına Uğradı

Tüm bilgiler markanın hayranlarının merakını pek gidermedi. Ürünlerin kalitesinin bozulmasından çekinen hayranlar, hayal kırıklıklarını sosyal medyada yayınladıkları birçok mesaj ile şirketi iletti. Şimdilik şirketin kapanması söz konusu görünmüyor ve ilerleyen günlerde yola nasıl devam edecekleri çok daha net belli olacaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Kaykaycılar Büyünce Modern Bir Evde Oturmaya Başladı

Ayakkabılardaki Koku Problemi Tarih Oluyor