in

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Farklı Farklı’nın da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yaklaşık 1 yıldır beklenen yeni versiyonu nihayet yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor!
Bundle dünyanın dört bir yanından 10 bin’in üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.
Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Çok şık bir tasarıma sahip ve kullanıcı skoru 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.
Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Farklı Farklı’yı aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!
Sosyal medya paylaşım örneği
Farklı Farklı artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da! [Haber Linkiniz]
Bizi takip etmek için yenilenen Bundle 2.0’ı buradan indirin: http://bundle.app

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plaj İçin Akıllıca Tasarlanmış Çanta: Dezzio

Babalar ve Çocukları Arasındaki Özel Bağı Anlatan 20 Muhteşem Kare