in

The Last of Us Dizi Oluyor

HBO, Playstation oyunu “The Last of Us” dizisini resmen duyurdu.

“Chernobyl” dizisinin yaratıcısı Craig Mazin, oyunun yazarı ve yaratıcı direktörü Neil Druckmann ile birlikte dizinin bölümlerini yazmak ve çekmek için bir araya geldi. Carolyn Strauss ve geliştirme stüdyosu Naughty Dog’un başkanı Evan Wells ile birlikte dizinin yapımcılığını yapacak. Proje, Sony Pictures Television ile PlayStation Productions ortak yapımı olacak. Yapım aynı zamanda PlayStation Productions’ın ilk televizyon dizisi olacak.

Mazin, “Neil Druckmann, video oyunu ortamında çalışan en iyi hikaye anlatıcısıdır,” dedi. “Bu nefes kesici sanat eserini uyarlama şansı elde etmek yıllardır benim hayalimdi ve Neil’le ortaklaşa yapmaktan onur duyuyorum.”

Naughty Dog tarafından geliştirilen “The Last of Us”, modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonra gerçekleşmektedir. Hayatta kalan Joel, baskıcı bir karantina bölgesinden 14 yaşındaki bir kız olan Ellie’yi kaçırmak için kiralanır. Küçük bir iş olarak başlayan hikaye, hayatta kalmak için ikilinin birbirine bağımlı olması gerektiğinden zor bir yolculuk haline gelir.

The Walking Dead 10. Sezon 9. Bölüm Reaksyonları

İnanılmaz Gerçekçi 20 Pasta Tasarımı