in ,

Temel Mutfak Aletleri, Birinci Sınıf Malzemeler ile Yeniden Tasarlandı. Sonuç: Muhteşem

Üstün kaliteli, uygun fiyatlı mutfak aletleri tasarlayan ve piyasaya süren Misen firması ürünlerini her geçen gün daha da geliştirmekte. Şimdiye kadar piyasada bulunan Misen ürünleri gerçekten de çok başarılı ancak şirket bu sefer bir adım daha ileri gitmeye karar vermiş ve çekirdek ürünlerini çok daha iyi hale getirmiş.

Misen‘in şef bıçağı, paslanmaz tava ve yapışmaz tava ürünlerini bir seviye üste çıkarmak için yola çıkan tasarımcılar bu üç temel mutfak aracını adeta mükemmel hale getirmişler. Usta şeflerin, restoran mutfaklarının kullanabileceği ürünler mutfağında zaman geçirmeyi sevenler için de oldukça yararlı olacaktır.

Kaliteli bir Şef Bıçağı, herhangi bir mutfakta en önemli araçtır; Neredeyse bütün öğünlerin arkasındaki beyin olarak bu bıçağı tanımlayabiliriz. Yeni şef bıçağı, Japon AUS 10 çeliği, daha fazla alt parmak boşluğu ve daha iyi bir tutuş desteği dikkat çekici noktalar. Ürünün değişmeyen özelliği ise fiyatı. Piyasadaki Misen Şef Bıçağı ile Misen 2.0 şef bıçağının fiyatı aynı, 65 usd ancak şu anda 45 usd’ye alnabilmekte.

Bıçaklar gibi kaliteli pişirme kabı da mükemmel bir yemek için çok önemlidir. Misen paslanmaz tava, eşit ısıtma için 5 katlı 3,0 mm kalınlıkta çelik ve kullanım ömrü boyunca dayanıklılık özelliğine sahip bir ürün. Gerçekten daha fazlasını yapmayı başaran şirketin yeni paslanmaz tavaları % 19 daha büyük bir pişirme yüzeyine sahip. Paslanmaz tava, bu sayede aynı anda daha fazla yiyecek pişirmemizi sağlıyor.

Misen’in paslanmaz tavasını çoğu yemekte kullanabiliriz ancak Misen yapışmaz tava da yumurta ve diğer hassas yiyecekleri pişirmek için birebir. Orijinal yapışmayan tava oldukça mükemmel bir ürün, bu yüzden şirket daha fazlasını yapmak istemiş. Yeni yapışmayan tava aynı paslanmaz tava gibi % 19 daha büyük bir pişirme yüzeyine sahip.

Tasarımcı: Misen

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıllar Önce Kullanmaya Başlamamız Gereken Telefon Tutucusu

Kedinizin İşi Bitince Temizliği Akıllı Tuvalet “Lavviebot S” Yapsın