in ,

Taşınabilir Kablosuz Ahşap Klavye

Orée Artisans’ın yaptığı bu havalı ürün tasarımı sağlam bir ahşap parçasından oluşuyor. Şirketin tasarımcıları günlük hayatımızda kullandığımız klavyelere yeni bir bakış açısı getirmiş. Board 2 ismi verilen taşınabilir kablosuz ahşap klavyenin kullanıcıları, plastiğin verdiği yapay his yerine ahşaptan gelen doğal bir his ile karşılaşıyor.

Kalıcı ve İlham Verici Atölye

Orée Artisans şirketi, günlük hayatımızda kalıcı olabilecek ve ilham vereci el işi araçları yapan bir atölye olarak tanımlanabilir.

Kalitesi Sağlam

Fransa’nın güneyinde bulunan tasarımcılar, sadece en kaliteli malzemeler ve sağlam ahşaptan yararlanarak ortaya kaliteli bir ürün çıkartmış.

Zamanla Rengi Değişebilir

“The Board” her ne kadar dayanıklı olarak üretilse de kullanımdan dolayı zamanla ahşap üzerinde renk değişiklileri olacaktır.

Kolayca Lekelenmiyor

Ayrıca, bu kaliteli klavyede görünmeyen ve gıda güvenli bir cila kullanılmış. Bu cila sayesinde klavyenin kolayca lekelenmesinin önüne geçiliyor.

Kablosuz ve Taşınabilir

Kablosuz olan bu klavyenin en güzel özelliği elbette ahşap olması ancak taşınabilir olması da ona büyük bir artı katıyor.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hassasiyet ile Hazırlanan Origami Kuşları

Hong Kong Öğrencilerinin Sınıf Tahtasına İnanılmaz Tebeşir Çizimleri