Tasarımı ile Müşterilerini Büyüleyen Sevimli Dondurma Dükkanı

Yaz gelirken dondurma dükkanları da birer birer kapılarını müşterilerine açmaya başlıyor. Son yıllarda artık kışın da açık olan dondurma dükkanları yepyeni ve ilgi çekici tasarımları ile dikkatleri çekmekte.

Küçük bir dükkan ve başarılı bir iç tasarım ile günde yüzlerce müşteriyi dükkana çekmek mümkün olabiliyor. Önemli olan müşteriyi ilk görüşte dükkana aşık etmek. Polonya’da bulunan bu dondurma dükkanı ise bunu başaranlardan bir tanesi.

Tasarım şirketi Musk‘tan Polonya’nın Katowice kentindeki yerel bir dondurma dükkanı olan Lodowato’nun iç tasarımını yapması istendiğinde, genişliğine göre çok yüksek olan dükkan için bir çözüm üretmeleri gerekiyordu.

Mekanı güzel göstermek için tasarımcılar, aydınlatmanın da dahil olacağı tavana asılı balon görünümlü topların kurulumunu içeren büyük ölçekli bir dekorasyon oluşturmuş.

Tasarımcılar ayrıca, asma topları tamamlamak için duvarlara parlak kırmızı bir sayaç ve farklı boyutlarda renkli noktalar eklemiş.

Bu sevimli ve minik dükkan, tasarım harikası 18 sevimli ve modern dondurma dükkanı listemizde bulunmayı kesinlikle hak eden bir tasarıma sahip.

Fotoğraflar: Radoslaw Kazmierczak

Lütfen bizi takip edin ve beğenin

Yorum Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.