in ,

Tasarım Harikası ve Yaratıcı Havuz Görselleri

evhavuz1.

Bir evin dışına havuz tasarımı yapmak standart bir iş olabilir. Ancak biraz daha farklı bir yüzme havuzu ile inanılmaz değişik evler ortaya çıkabiliyor. Genelde evin ön tarafında yer alan dikdörtgen şeklindeki havuzların yanı sıra biraz da sıra dışa havuzlara göz atalım.

evhavuz2

Yaşama alanlarının üst kısımda, havuzun ise evin alt kısmında olduğu çalışmalar göze oldukça hoş geliyor. Evimizin camından havuzun görüntüsünü ve etrafımızdaki doğanın görüntüsünü aynı anda görebilmek oldukça iyi bir düşünce.

evhavuz3

Havuzun illa ki evin dışında olması diye bir kural da yok. Evin içerisinde de havuzlar olabiliyor. Bunun avantajı da evde dört mevsim kullanılabilecek bir havuzun olması. Soğuk veya sıcak demeden istediğimiz zaman yüzme antrenmanlarımızı yapabiliriz.

evhavuz4

Değişik bir tasarım da havuza akan minik şelaleler. Bu şelaleler sayesinde havuzun sıkıcı görüntüsü biraz olsun değişebiliyor. Yüzmek bu sayede daha çekici bir hal alabiliyor. Miskinlik yapmak yerine küçük bir şelalenin altından yüzerek geçmeyi tercih edebiliriz.

evhavuz5

Bir de evin üstünde olan havuzlar var. Yüzenlerin alt kısımdan göründüğü bu ilginç tasarımlar görsellik açısından muhteşem görünüyor. Havuzun dört bir yanının camlardan oluşması da başarılı bir tasarım olarak göze çarpıyor.

evhavuz6

Evimizin içerisinde uzunlamasına bir havuz da güzel bir yüzme antrenmanı yapmak için çok ideal. Bu fikirlerini hepsi bize çok uzak gelse de belki bir gün neden olmasan demekten kendini alamıyor insan.

evhavuz7

evhavuz8

evhavuz9

evhavuz10

evhavuz11

evhavuz12

evhavuz13

evhavuz14

evhavuz15

evhavuz16

evhavuz17

evhavuz18

evhavuz19

evhavuz20

evhavuz21

 

Harikulade Dans Fotoğrafları

Pratik Poşet Taşıyıcı