in ,

Takip ve Aydınlatma Özellikli Su Altı Drone: BW-Space

Dronelar artık su altında. Bir süredir suyun altında da droneların kullanılması için bazı projeler geliştirilmekteydi. “BW-Space” ile artık droneların gerçek anlamda suyun altında kullanılabildiğini söyleyebiliriz.

Su Altı Sevenlerin Yeni Oyuncağı

Tatil videoları çeken bir tüplü eğitmen, yeni noktalar bulmak isteyen bir balıkçı, keşif yapan bir dalgıç, deniz yaşamını filme çeken bir denizci, ya da eğlenceli yeni bir hobi arayan gadget meraklısıysanız “BW-Space” yeni oyuncağınız olabilir.

Yüksek Görüntü Kalitesi ile Otomatik Takip

4K Ultra Hd kameraya sahip olan ürününü görüntü kalitesi üst seviyelerde. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği drone, takip sistemi sayesinde tanımlanan bir kişi veya nesneyi çekim boyunca takip edebiliyor.

Advertisement

Karanlık Bölgelerde Otomatik Aydınlatma

Youcan Robot” şirketinin tasarımı olan ürün ile karanlık bölgelerde yapılan çekimlerde aydınlatma otomatik olarak devreye giriyor. Kumandaya bağlı bir kablo ile su altında gezebilen drone’un kablo uzunluğu 150 metreye kadar değişebiliyor.

Kullanımı Kolay

Su altı drone hakkında kullanım bilgileri ve daha detaylı görüntüleri aşağıdaki videoda bulabilir, proje sayfasında ise tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Kalabalık Bir Aile İçin Çınar Ağaçlarının Arasına Yapılmış Modern Ev

Sıkıcı Binaları Çizimleri ile İlginç Hale Getiren Sanatçı