in ,

Tablet Boyutlarında Pratik Mini Mangal

Her yerde mangal yaparım hiç sınır tanımam diyorsanız tam size göre bir ürün piyasaya sürülmüş durumda. Kikkerland şirketinin ürünü bir iPad Pro boyutlarında, kalınlığı ise bir ansiklopedi kadar diyebiliriz.

Taşıması Oldukça Kolay

Oldukça düzgün ve kompakt olan bu çanta tamamen işlevsel bir mangal olabilmekte. Arabanızda ve hatta sırtınızda taşınabilen ürün paslanmaz çelikten yapılmış ve iki kişilik yemek pişirmek için yeterince yetenekli. Bu ürünün güneş enerjisiyle çalışan modern mangal gosun fusion‘dan farkı ise boyutlarının küçük ve kullanımının oldukça pratik olması.

Kullanımı Basit Sade Tasarım

Kolaylık sağlamak üzere tasarlanan portatif mangal, stabil olması için bir desteğe ve ayrıca ürünün açık kalmasını sağlayan bir kül tutucuya sahip.

İki Kişilik Yemekler Anında Hazır

Kapatıldıktan sonra bir tutamak kilidi, mangalda başka bir güzel yemek pişirmek için güvenli bir şekilde tutmanızı, taşımanızı ve saklamanızı sağlamakta.

Boyutları Bir Tablet Kadar

Taşınabilir ve kömür ile çalışan mangal, yüksek dereceli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Mangalın açık halindeki boyutları yaklaşık 12.375 x 3.375 x 6.5-inç olarak belirtilmekte

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sessizliğe İhtiyacınız Varsa Çözüm Çok Basit: BusyPod

Kara Tahta Dijital Oldu: Likit Kristal Kağıt “Blackboard”