in , ,

Tabiattan İlham Alan Pasta Tasarımcısından Harika Pastalar

Kek sanatı günümüzde her zamankinden daha popüler. Pek çok pasta ustası, sadece iyi tadı için değil aynı zamanda gözlere hitap etmesi için de bir ziyafet olan pastalar yapmakta.

Botanik Bahçesi Gibi

Yaratıcı bir şef olan Leslie Vigil ise tamamen farklı çalışmalara imza atarak adeta bir botanik bahçesi yaratmış. Vigil’in çok katmanlı başyapıtları, inanılmaz beceri ve yaratıcılığını sergileyen çeşitli sanat ve doğa esintili tereyağlı krema tasarımlarıyla dolu.

Pasta Olduklarına İnanmak Zor

Vigil’in yenilebilir yapıtlarının çoğu ilk bakışta yenilebilecek gibi görünmüyor. Hatta bazı parçalar içinde “saksı” bile içeriyor. Ancak bir süre sonra bu muhteşem tasarımların aslında pasta olduğu anlaşılınca bir şok dalgası etrafı sarıyor.

Bu pastaların tadına bakmak için insanın içinde gerçekten büyük bir istek doğuyor. Adeta bir botanik bahçesinin içinden çıkan pastalar icin Vigil’in intagram hesabını takip edebiliriz.

Etkileyici bir proje için Vigil, Van Gogh’un Yıldızlı Gece ve Ayçiçekleri resimlerinden esinlenerek üç boyutlu sarı çiçekler ile tamamlanmış bir pasta da hazırlamış.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 5 Kablosuz Şarjlı Araç İçi Telefon Tutucu

Gelmiş Geçmiş En İyi Soy Ağacı Fotoğrafı