in , ,

Su Arıtan ve Kendini Temizleyebilen Akıllı Su Şişesi

Spor yaparken, evde veya iş yerinde temiz su içmek isteyenler için suyu sterilize edebilen Mahaton isimli yeni bir ürün piyasaya girmek üzere. Projenin amacı vücudumuz için çok önemli olan suyun en temiz haline bizlere sunmak ve bunu yaparken de kullanımı kolay bir ürün oluşturmak.

Kullanımı Oldukça Kolay

Mahaton‘un kullanımı gerçekten de kolay. Suyu koyduktan sonra kapağı kapatıp kapak üzerinde logoya iki kere tıklıyoruz. Kapağın etrafındaki mavi ışık turuncuya döndüğü zaman da suyumuzu gönül rahatlığıyla içebiliyoruz.

Kendi Kendini Temizleyebiliyor

Bu akıllı su şişesi kendi kendini temizleyebiliyor. Sadece arada bir şarj etmemiz yeterli. 350 ml kapasiteye sahip şişe kablosuz olarak da şarj olabilmekte ve istediğimiz her an sterilizasyon işlemi yapabilmekte.

Bakteri ve Kötü Koku Yok

Bu üründe akla gelen sorulardan bir tanesi de yapılan arıtma işlemi sonrası kötü kokuların olup olmadığı. Mahaton suyumuzu temizledikten sonra su içerisinde hiçbir bakteri kalmadığı gibi hiçbir kötü koku da kalmıyor.

Sadelik ve Basitlik Sayesinde Gelen Başarı

Sade tasarım, basit kullanım ve hayatımızı kolaylaştırması Mahaton’un başarılı bir ürün olmasını sağlıyor. Şişe boyutlarındaki portatif sandalyeden bile daha küçük olan ürünün pek yakında ülkemizde de sıklıkla kullanıldığını görebiliriz.

Tasarımcı: Mahaton

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kavanoz Kapağına Yapışık Kaşık ile Artık Dertler Sona Eriyor

Hem Telefonumuzu Hem de Duygularımızı Tazeleyen Dünyanın En İnce Kablosuz Şarj Aleti