in ,

Su Altında Dahi Duyma Algınızı Kaybetmeyeceğiniz Yüzücü Kulaklığı

Sıcak yaz aylarında serinlemenin en basit yolu şüphesiz deniz ya da havuza girmektir. Girmeden önce temin edeceğiniz aksesuarların başında ise çoğu zaman kulaklığınız gelir. Özellikle kulağınıza su kaçmasını istemiyor ya da herhangi bir hastalığınız varsa yüzücü kulaklığı olmazsa olmazınız olabilir.

Ergonomik Kullanım

Piyasada yer alan birçok yüzücü kulaklığına taş çıkaran SwimEars şimdilerin en trendleri arasında. Su altında iken bile tüm sesleri rahatlıkla duyabileceğiniz, profesyonel alanda yüzücülerin dahi tercih edebileceği bu kulaklık her yaşa uygun tasarlanmıştır. Özellikle kullanımının ergonomik olması tercih edilme noktasında sizi rahatlıkla ikna edebileceğe benziyor. 

Tavsiye yazı: Havuz keyfinde son nokta 20 havuz tasarımı

Daha İyi Bir Yüzme Deneyimi

Profesyonel alanda yüzen yüzücülerin en önemli ekipmanları arasında yer alan yüzücü kulaklıkları daha iyi bir yarış çıkartmalarına imkân sağladığı için her yüzücü bu konuda daha titiz davranmaktadır. Yüzücülerin beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek yüzücü kulaklıkları birçok avantajı da aslında beraberinde getiriyor.

Kulağınızı Soğuk, Kirli veya Bakteri Dolu Sudan Koruyor

Küçük yaştan itibaren yüzmeye ilgisi olan çocukların karşılaşabilecekleri sağlık problemlerini ortadan kaldırabilecek özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi rahatlıkla başarmışa benziyor. Artık kulağınızı soğuk, kirli veya bakteri dolu sudan koruyabilmeniz profesyonel bir şekilde tasarlanmış SwimEars kulaklıklar ile mümkün.

Minimum Seviyede Su Teması

Bunun yanı sıra kulağınıza minimum seviyede su ile temasta bırakarak kulak iltihabı, sörfçü kulağı ve yüzücü kulağı gibi kulak problemlerine karşı da koruyabiliyor. Güvenlik kablosu sayesinde birbirine sıkıca tutturulmuş kulak tıkaçları kulağınıza uygun olarak tasarlanmış. Bir kolye gibi takacağınız bu kulaklıkları kaybetme ihtimaliniz neredeyse sıfırdır. 

Ayrıca her yerde 300 değişik antrenman yapmanıza imkan veren modern ve akıllı egzersiz aletini de mutlaka görmelisiniz.

Yarışlar İçin Önemli Bir Aksesuar

Yüzücü kulaklıkları bir yüzücünün başarısını doğrudan etkileyen etmenlerin başında gelmektedir. Özellikle yarış sırasında komutları duyabilmek için çaba sarf etmek zorunda kalan yüzücüler için tasarlanmış bu kulaklıklar her açıdan avantaj sağlamaktadır.

Taktığınız Anda Ortamda Olup Biteni Rahatlıkla Duyabilirsiniz

Kulağınızı her türlü dış etmenlerden korurken duymanıza da yardımcı olan bu kulaklıklar güvenli silikonlardan yapılmıştır. Taktığınız anda ortamda olup biteni rahatlıkla duyabilirsiniz. Hatta kulağınızda var olduğunu bile unutabilirsiniz. Aynı zamanda kulağınızı rahatlıkla kavrayabilecek bu kulaklıklar uzun ömürlü performans sağlamanıza da yardımcı oluyor.

Sızdırmazlık Jeli Sayesinde Kulağınız Hiç Plmadığı Kadar Güvende

Tasarımı sırasında tercih edilen sızdırmazlık jeli sayesinde kulağınız hiç olmadığı kadar güvende olacak, daha başarılı müsabakaların da kahramanı siz olacaksınız.

Tasarımcı: SwimEars

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Havayı Temizleyen Yeşil Duvar: Naava

Sporcular İçin Özel Tasarlanmış Saat Kordunu