in

Stockholm’u Anlatan Etkileyici Suluboya Resimler

Stockholm’ün mimarisinden esinlenen İsveçli sanatçı Gunnel Moheim, memleketini anlatan etkileyici renkli suluboya resimler yapmakta.

Yetenekli sanatçı özgürce çalıştığı eserlerinde, duygu ve sezgisinin çalışmalarına rehberlik etmesine ve seçtiği ortamın kalitesinin kendi kendini anlatmasına izin veriyor. “Bir şeyler ortaya çıkarmak ve yaratıcı olmak benim için nefes almak kadar önemli” diyor Moheim.

Moheim için suluboya, “şeffaflığı ve parlaklığı” nedeniyle mükemmel bir çalışma ortamı. Sanatçı suluboya çalışmaları için “Cazibesi zor, korkusuz, kendi hayatı var.” diyor. Bol su kullanarak yapılan Moheim’in eserleri, canlı tonları ile dikkat çekiyor.

Farklı stiline rağmen, her zaman üzerinde çalıştığı sahnenin önemli ayrıntılarını yakalamayı başarıyor. Yoğun şehir manzaralarından sessiz manzaralara kadar her tuval, binaların, tren hatlarının, ağaçların ve hatta insan kalabalığının puslu, rüya gibi tasvirlerini sergiliyor.

Moheim’in suluboya resimlerini Instagram‘daki sürekli büyüyen portföyünden takip edebilirsiniz.

Stockholm’ün mimarisinden esinlenen İsveçli sanatçı Gunnel Moheim, memleketini anlatan etkileyici renkli suluboya resimler yapmakta.

Yetenekli sanatçı eserlerinde, duygu ve sezgisinin çalışmalarına rehberlik etmesine ve seçtiği ortamın kalitesinin kendi kendini anlatmasına izin veriyor.

“Bir şeyler ortaya çıkarmak ve yaratıcı olmak benim için nefes almak kadar önemli” diyor Moheim.

Yoğun şehir manzaralarından sessiz manzaralara kadar her tuval, binaların, tren hatlarının, ağaçların ve hatta insan kalabalığının puslu, rüya gibi tasvirlerini sergiliyor.

Gunnel Moheim: Web Sitesi – Instagram

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balerinler ile Çiçekler Arasındaki Bağlantıyı Gösteren Etkileyici Fotoğraflar

Merdiven Altı Boş Kalmasın, Bahçe Yapın!