in

Sonsuza Kadar Yazabilen Gerçek Tükenmeyen Kalem

Bu kalem tam anlamıyla bir tükenmeyen kalem. Sonsuza kadar tek bir mürekkep damlası olmadan yazabilen inanılmaz bir buluş. Zamansız tasarımı en iyi bilen bir firmadan, İtalya’nın “Pininfarina” şirketinin ürettiği kalemi, yenilikçi tasarım ve malzeme kullanan güzel, şık bir yazı aracı.

Cambiano isimli kalem, kağıt üzerinde hiç bitmeyen çizgiler oluşturabilen “Ethergraf” adlı patentli metalik alaşımdan yapılmış bir uç kullanmaktadır. Bu çizgiler sert kurşun kalem yazısına benziyor ve silinebiliyor.

Düşüncelerinizi Yakalamak için Mükemmel bir Araç

Ahşap iç kaplama ile dikkat çeken kalem her zaman, her yerde taslak çizmek isteyen herhangi bir tasarımcı için mükemmel bir araç. Neredeyse sihirli gibi çalıştığından, sahip olmaktan zevk alacağınız bir ürün. Kalem açmak ya da bir kalemi tekrar doldurmaya hiç gerek bile yok! Cambiano kalemi düşüncelerinizi yakalamak için mükemmel bir araçtır, çünkü aklınızdaki fikirler gibi, ömür boyu sürer!

Cambiano isimli kalem, kağıt üzerinde hiç bitmeyen çizgiler oluşturabilen “Ethergraf” adlı patentli metalik alaşımdan yapılmış bir uç kullanmaktadır.

Ahşap iç kaplama ile dikkat çeken kalem her zaman, her yerde taslak çizmek isteyen herhangi bir tasarımcı için mükemmel bir araç.

Tasarımcı: Pininfarina

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sade Tasarım ile İnanılmaz Yer Kazandıran Masa (veya Kitaplık)

Seyahat Ettiği Mekanlara Uygun Kazak Ören Adam