Sonsuza Kadar Yazabilen Gerçek Tükenmeyen Kalem

Bu kalem tam anlamıyla bir tükenmeyen kalem. Sonsuza kadar tek bir mürekkep damlası olmadan yazabilen inanılmaz bir buluş. Zamansız tasarımı en iyi bilen bir firmadan, İtalya’nın “Pininfarina” şirketinin ürettiği kalemi, yenilikçi tasarım ve malzeme kullanan güzel, şık bir yazı aracı.

Cambiano isimli kalem, kağıt üzerinde hiç bitmeyen çizgiler oluşturabilen “Ethergraf” adlı patentli metalik alaşımdan yapılmış bir uç kullanmaktadır. Bu çizgiler sert kurşun kalem yazısına benziyor ve silinebiliyor.

Düşüncelerinizi Yakalamak için Mükemmel bir Araç

Ahşap iç kaplama ile dikkat çeken kalem her zaman, her yerde taslak çizmek isteyen herhangi bir tasarımcı için mükemmel bir araç. Neredeyse sihirli gibi çalıştığından, sahip olmaktan zevk alacağınız bir ürün. Kalem açmak ya da bir kalemi tekrar doldurmaya hiç gerek bile yok! Cambiano kalemi düşüncelerinizi yakalamak için mükemmel bir araçtır, çünkü aklınızdaki fikirler gibi, ömür boyu sürer!

Tavsiye

Cambiano isimli kalem, kağıt üzerinde hiç bitmeyen çizgiler oluşturabilen “Ethergraf” adlı patentli metalik alaşımdan yapılmış bir uç kullanmaktadır.

Ahşap iç kaplama ile dikkat çeken kalem her zaman, her yerde taslak çizmek isteyen herhangi bir tasarımcı için mükemmel bir araç.

Tasarımcı: Pininfarina

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı