in

Sonsuz Dalgaların Parıldayan Güzelliğini Yakalayan Resimler

Birçok insan masmavi suların ve bitmeyen gökyüzünün genişliğinde huzur bulur. Sanatçı Eva Volf, okyanusun yaşam boyu sevgisini, sakin deniz manzaralarını, beyaz dalgaları ve fırtınalı plajları muhteşem resimlerinde ifade ediyor. Sanat eserlerinin her biri, sanatını kavramsallaştırmak için bolca zaman aldığı sahile bir ziyaretle başlıyor. Gerekli eskizlerini hazırladıktan sonra, son rötuşlar için Clevland’daki stüdyosuna geri dönüyor, böylece su tuval üzerine parlıyor.

Volf, tuvalinin formatında tasvir ettiği renkleri okyanus dalgalarına bağlı olarak değiştirmekte.

Örneğin, daha küçük dairesel şekilleri, sürükleyici su kütlelerini vurgulamak için kullanmakta. Ancak gün batımında okyanusun atmosferik sahneleri için uzun, dikey tuvaller seçmektedir. Bu formatı seçerken, gökyüzünün geçici renklerinin yumuşak, yuvarlanan dalgalarda nasıl kırıldığını gösterebilmekte.

Volf’un ödüllü sanat eserleri “American Art Collector” dergisinde yayınlanmış ve dünya çapında çok sayıda özel ve halka açık koleksiyonda yer almıştır.

Sanatçının orijinal resimlerini Etsy‘den satın alabilir ve onu Instagram‘da takip ederek daha fazla okyanus esintili sanat eseri görebilirsiniz.

Eva Volf: Web Sitesi – Etsy – Instagram

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Oturma Odasının İçerisinde Gizli Bir Ev Spor Salonu Bulunuyor

Yenilenen Arka Bahçenin Muhteşem Dönüşümü