in ,

Sonbahar Evi Olarak Kullanılan Kaliteli ve Stil Sahibi Bir İsviçre Evi

Yazın güzel güneşli günlerinden sonra sonbahar artık kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Bu günlerde kalınabilecek en güzel evlerden biri ise mimar Daniel Claudio Taddei‘nin tasarımını yaptığı bir sonbahar evi olacaktır. Bu hüzünlü aylar biraz daha soğuk geçeceği için evimizin tasarımını hava koşullarına göre yapmamız gerekecektir.

sonbahar evi

Üç Katlı ve Sadeliğin Temsilcisi

Ön tarafı iki katlı olan bu ev kot farkından dolayı aslında üç katlı. Üç katın tamamını ise arka taraftan rahatça görebiliyoruz. İç dekorasyonda kullanılan eşyalar evi inanılmaz derecede sade ve kullanışlı gösteriyor. Bu da kaliteyi temsil eden bir görüntü ortaya çıkarıyor. Masalar, sandalyeler ve kotluklar farklı renklerde olsalar bile inanılmaz bir uyum sağlanmış. Turuncu ve pembe masa ile sütlü kahve koltukların birbirine yakışacağını düşünebilir miydiniz?

sonbahar evi

Boydan Boya Camları Olan Sonbahar Evi

Genelde sonbahar evlerinde güneş ihtiyacı olmadığından camlar boydan boya olmaz. Çünkü bu uzun camlar iç mekanın ısınmasını da zorlaştıracaktır. Ancak Bruno Hebling‘in fotoğraflarını çektiği bu evde camlar tabandan tavana kadar uzatılmış. Çift katlı camlar ısınma sorununu ortadan kaldırmış ve sonbahar evine müthiş güzel bir stil katmış. Sonbahar evinin yan tarafta bulunan diğer evlerden bu sayede inanılmaz farklı olduğunu gayet net olarak görebiliyoruz.

sonbaharevi3

Evin ön ve arka tarafında bulunan kot farkı ise girişlerin düz ayak olmasını engelleyici bir durum olarak görünmüyor. Tam tersine alt kattan çıkılan bahçe evde yaşayanlar için geniş bir nefes alma alanı sağlamış. Çamaşır odası olarak kullanılan alt kat bile sadeliği sayesinde son derece temiz ve kullanışlı görünüyor.

sonbahar evi

Yatak odaları ise oldukça sade. Büyük yatağın yanı sıra son derece rahat kahverengi koltuk odaya çok güzel bir dokunuş olmuş. Kaloriferler ise pencerelerin yan kısımlarındaki duvarlara beyaz ile gizlenmiş. Bu sayede sadelikten ödün verilmemiş.

sonbahar evi

Merdivenler bile sade bir tasarımdan seçilmiş. Renkli veya ilginç bir tasarım yerine basit fakat iş gören kaliteli bir merdiven seçilmiş. Banyo ve diğer tüm odalar birbiriyle inanılmaz uyum içerisinde. Beyaz duvarlar ve kahverengi koltukları olan bu sonbahar evi bazı çılgın renkler ile başarılı bir şekilde süslenmiş.

sonbahar evi

sonbahar evi

sonbahar evi

sonbahar evi

sonbahar evi

sonbahar evi

Forma Yaptırmak İsteyenlere Kalite ve Sağlıklı Bir Seçenek

Portre Çizimine Renk Getiren Sanatçıdan 12 Etkileyici Eser