in ,

Sevimli Yıldız Savaşları ve Pop Kültürü Makaronları

Tad konusunu artık aşmış ve yenilebilir sanat alanına girmiş bazı ürünler vardır. Katrina Moon, yani @sugardevotion, yaratıcılığını bu nefis şekerlemeler ile gösteren bir makaron meraklısı. Makaron, neme karşı çok hassas olduğu için pişirmesi oldukça zordur. Moon, sadece tam kıvamında ve gösterişli ürünler sanatında ustalaşmakla kalmamış, aynı zamanda tatlıyı pop kültüründen sevimli karakterlere dönüştürmüş.

Moon’un en çarpıcı makaronlarından biri, Star Wars evreninden dört karakteri içeriyor: Baby Yoda, Chewbacca, Ewoks ve Jawas. Her biri onları anında tanınabilir kılan özelliklerle bezenmiştir.

Detaylara gösterilen bu dikkat, Moon’un mutfak kreasyonlarına daha da hayran bırakıyor.

Moon’un bu ürünleri yapmaya başlamasından bu yana bir yıldan biraz fazla zaman geçmiş. “Pişirme konusunda daha önce hiç deneyimim yoktu,” diyor. “Bu bir aşkın sonucu çıkan emektir. Her makaron beni genellikle iki ila üç güne yayılan yedi ila 15 saat arasında bir zamanda uğraştırmakta.”

“Gündüz tam zamanlı çalıştığım için geceleri bu işi yapıyorum. ”

Şimdilik, Moon dikkatini karakter makaronlarına odaklıyor. “Onlar sadece tutkulu olduğum bir hobi, çünkü onlara odaklanmak benim için bir terapi. Pişirmeyi bitirdiğimde kalbim sevgiyle doluyor” diyor.

Moon’un makaronlarından daha fazla görmek için aşağı kaydırın ve yeni tasarımlarını görmek için onu Instagram‘da takip edebilirsiniz.

Advertisement

Katrina Moon: Instagram

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Legodan Zorlu Bir Yapı: Çalınabilir Piyano Seti

Yara İzlerine Dövme Yaparak İnsanlara Güvenlerini Yeniden Kazandıran Sanatçı