in

Sessizliğe İhtiyacınız Varsa Çözüm Çok Basit: BusyPod

Ofisler, barlar, kafeler, restoranlar, istasyonlar gibi kalabalık veya gürültülü ortamlarda telefon görüşmesi yapmak için günlük hayatınızda mahremiyet ve sessizliğe ihtiyacımız olabiliyor. BUSYPOD, bunların tümünü kompakt bir şekilde bizlere sunmakta. Ofis çalışanlarına özel alan sağlayan 12 modern telefonla görüşme bölümü yazımızdaki ürünlerin arasına bir yenisi daha ekleniyor…

Ses Yalıtımı ve Akustik Sağlıyor

Dışarıya kesinlikle ses geçirmeyen minik odalar kaliteli tasarımı ile dikkat çekiyor. BUSYPOD ses yalıtımı ve akustik sağlayan bir ürün ailesi olarak tanıtılmakta. Bu aile, tek kişilik bir alandan 7-8 kişilik bir toplantı alanına kadar değişen farklı büyüklükteki kabinlerden oluşmakta.

Kurulumu ve Taşınması Kolay

Kurulum kolaylığından tasarım çeşitliliğine, ürünün tüm aşamalarında fark yaratan detaylar üzerinde özenle çalışılmış. Tüm ürünlerin taşıması kolay, kurulumu kolay ve birçok kez sökülüp yeniden takılabilmekte. Bu sayede dünyanın her yerine kolayca gönderilebilmekte. BUSYPOD’un benzersiz tasarımı, herhangi bir alana uyumlu olacak şekilde oluşturulmuş.

5 Farklı Ürün

Tasarımı için birçok renk ve malzeme seçeneği olan ürünün “BusyPod”, “BusyPod Medium, “BusyPod Large”, “BusyPod XLarge” ve “BusyPod Open” olmak üzere 5 farklı boyut seçeneği de bulunmakta. Ayrıca çok yakında BusyTable isimli yeni bir ürün de aileye katılmaya hazırlanıyor.

BusyPod Large

Özel görüşmeleriniz, tele-konferanslarınız veya video çekimleriniz için bu alan oluşturulmuş. Diğer BUSYPOD ailesi ürünleri gibi birçok renk ve malzeme seçeneği bu üründe de bulunmakta.

BusyPod XLarge

BusyPod Open

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahve Saatini Bilimsel Olarak Daha Keyifli Hale Getiren Kahve Bardağı

Tablet Boyutlarında Pratik Mini Mangal