in

Sekiz Sevimli Yavrusunun Yanında Gururla Poz Veren Anne Pit Bull

Pit bull cinsi köpekler kötü bir üne sahip, ancak “Enchanted Hills Fotoğrafçılık“ın yürek ısıtan bu fotoğraf çekimi, cinsin ne kadar tatlı ve yumuşak olduğunu gösteriyor. Yakın zamanda sekiz sevimli yavru doğuran bir pit bull olan “Mama Pickles”ı anlatan bir fotoğraf çekimi yapılmış. Çarpıcı görüntüler annenin doğumdan sadece birkaç gün önce ve yeni doğan göz kamaştırıcı yavrularının yanında gururla poz verdiği doğum sonrası çekimleri içeriyor.

Sokaklarda Hamile Dolaşırken Bulunmuş

İki yaşında olan Mama Pickles, sokaklarda hamile dolaşırken bulunmuş. Hayvan kontrolü ekipleri onu bulmuş ve yerel bir barınağa getirmiş. Mama Pickles, Güney Carolina’da hamile köpeklere ve köpek yavrularına bakmakta uzmanlaşmış kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan “Pits ve Giggles Rescue” tarafından bulunmuş.

Pits and Giggles’ın kurucusu ve CEO’su Amanda Forsythe, “Onu kurtarma fırsatını duyduğumuzda çok heyecanlandık. Her bir annemizi seviyoruz ve Pickles istisna değil. Doğum gerçekleştiğinde, anne köpeklerimizin çoğu, kendi alanlarını ve mahremiyeti istiyor. Bu annenin, bebeklerini dünyaya getirmesi ve rahatlığı için ona yardımcı olacak insanlara ihtiyacı vardı.” diyor.

Yeni Anne Olmanın Heyecanını Gösteriyor

Ekip, Pickles için bir annelik fotoğraf çekimi düzenlemeye karar vermiş. Mama Pickles kesinlikle bir pozun nasıl verileceğini biliyor ve yeni bir anne olduğu için ne kadar heyecanlı olduğu çok belli oluyor.

Enchanted Hills Fotoğrafçılık: Web sitesi – Facebook – Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın İlk Gitar Şeklindeki Oteli Florida da Açıldı

Sade Tasarım ile İnanılmaz Yer Kazandıran Masa (veya Kitaplık)