in

Sekiz Kişilik Müthiş Karavan Ev

minikcamev1

Başlık biraz ilginç, evet kabul ediyoruz çünkü bu gördüğünüz ya bir karavan ya da bir ev olabilir. Ancak bu tasarım ev olacak kadar geniş ve de karavan özelliklerini taşımakta. Bu yüzden büyük bir karavan veya minik bir ev demek yerine mükemmel bir karavan ev tam da bu aracı anlatıyor.

minikcamev2

Cam ev modasını takip eden tasarımcılar, “Escape Traveler XL” adını verdikleri aracın sağ kısmını evin girişi olarak düşünmüşler. Girişin bir çok bölgesini ve özellikle yemek masasının yanı da cam olarak düzenlenmiş. Toplam sekiz kişinin uyuyabileceği karavan ev de sekiz kişinin aynı anda yaşaması ise elbette biraz zor.

minikcamev3

İki ailenin rahatça kalabileceği karavan evde solar güneş panelleri ve yağmur suyu depolama sistemi kullanılmakta. İç dekorasyonda ise dev ekran televizyon ve şömine de unutulmamış. Mutfak ise bütün ankastre ürünler ile donatılmış durumda. Doğal olarak, sekiz kişi için de en büyük boy buzdolabı mevcut.

minikcamev4

Karavan evin iç tasarımı oldukça başarılı. Tuvaletin üzerinde merdiven ile çıkılabilen bölme sayesinde çok fazla yer kazanımı sağlanmış.

minikcamev5

minikcamev6

minikcamev7

minikcamev8

minikcamev9

minikcamev10

minikcamev11

minikcamev12

minikcamev13

minikcamev14

minikcamev15

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nba Takımlarının Futbol Formaları

Mutfak Üzeri Yatak Odası Tasarımları