Şu Anda Okunan
Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Ev dekorasyonunu planlarken yapılacak pek çok seçenek var … renkler, desenler, dokular, mobilya, duvarlar, zemin kaplaması, tavan dekorasyonu, bir düzineden fazla konudan seçim yapmak zorundayız. Bir evin daha açık veya daha koyu olmasına neden olan temel öğe nedir ve aynı şekilde bir evi daha klasik veya sportif yapar mı? Sonra yapılacak ilk şey stil ve renkler üzerinde karar vermektir.Dekorasyonda, renk dengesine uygulanabilecek herhangi bir formüle ihtiyaç duymadan yalnızca doğadan esinlenerek de düzenleyebilirsiniz. Şimdi sana salon dekorasyonu için uyumlu renkler hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.Hangi stilde olursanız olun, her biri mükemmel bir şekilde uyan renkler vardır, onlara bir göz atalım.

Beyazın zerafetini krem ​​renginin zerafeti ile birleştirebilirsiniz. Beyaz ve krem ​​tonları mükemmel uyum içindedir. Aynı zamanda, bu iki renk birlikte kullanıldığında, çok klasik, zarif ve estetik bir görünüm oluşturuyorlar. Bu, salon dekorasyonunda akla ilk gelen renklerden biridir. Beyazın kırık tonlarını daha yaramaz mavi tonlarla tamamlamak da çok başarılı bir hamle. Kireç dışında beyazın tüm tonları Yeşilden maviye, lila’dan türküye, biz her tonun uygun olacağını söyleyebiliriz.
Dekorasyonda kullanılacak birçok öğe olacak. Neredeyse her ayrıntı deseni koltuklardan halıya, perdelerden duvar kağıdına kadar görülebilir. Desen oluşturmak için bir renk dengesi formülü de vardır. Modern zamanların salon dekorasyonlarında özellikle kontrast renkleri, bu yılın trend renkleri. Örneğin, gri tonlarında ve Siyah renklerde, bir duvarın önündeki koltuk tam tersi beyaz renkte. Ön plan halılarında canlı ve sıcak tonlardaki mavi tonlar.Özellikle renk üçlüleri halinde kullanılması tavsiye edilen armonik renkleri iki koyu, bir açık veya iki açık, bir koyu ton şeklinde kombinasyon yapabilirsiniz. Üçünü açık tonlarda kullanırsanız soft bir dekor yaratırsınız, üçünü koyu tonda kullanırsanız yorucu bir renk bütünü yaratırsınız

Nötr renklerin birbirleriyle mükemmel bir şekilde uyumu, tam da böyle bir salonda vaat edilen şeydir. Salon dekorasyonunda kullanılan renklerden biri nötr renk tonlarıdır. Toz rengi, soluk pembe, açık gri, Açık krem ​​ve kırık beyaz tonlar en popüler nötr renklerdir.

Galerimizde ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

salon boya renkleri kataloğu

salon takımı renkleri

salon renkleri ne olmalı

salon renk uyumu

salon renk kombinleri

renkli salon aksesuarları

salon boya renkleri ve isimleri

salon duvar renkleri

salon dekorasyonunda renk uyumu

salon effects colors

ferah salon renkleri

Tavsiye

renkli salon grupları

güzel salon renkleri

salon hangi renk olmalı

salon için renk önerileri

renkli salon koltukları

salon moda renkleri

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı