in

Saçlarını Boyamayı Durdurup Doğal Gri Görünümüne Bırakan Kadınların Akımı Durdurulamıyor!

Saçınızın grileşmesi gerçeğiyle barışmak zor olabilir. Birçok insan saçlarını boyayarak gerçeklerden kaçmaya çalışıyor, ancak bu durum uzun vadede yorucu olabiliyor. Bu yüzden bazı kadınlar saç boyası almamayı ve doğal gri saçlarını korumayı seçiyorlar.

grombre

İlham Veren Hikayeler

Grombre“, kendisini “doğal, pürüzlü saçları kucaklayan kadınların küresel bir akımı” olarak tanımlamakta. Bu instagram hesabı, saç boyası kullanmayı bırakan kadınların hikayelerini paylaşıyor ve aynı şeyi yapmanız için size ilham veriyor.

grombre

Bu Akım Nasıl Başladı?

26 yaşındaki Martha Truslow Smith, saçları grileştirmek hakkında bir diyalog başlatmak isterken bu hareket ortaya çıkmış. Martha, “Gri saçlarımın çirkin olduğu, beni yaşlı gösterdiği ve artık yeterince iyi olmadığım anlamına geldiği doğru mu? Sadece yirmili yaşlarımdayım. Bu doğruysa, 40’lı, 50’li, 60’lı yaşlarımdayken nasıl hissedeceğim ve kendim hakkında neye inanacağım?” diye sormuş.

grombre

Martha, insanların “güzel” algısına meydan okumak istiyor. Şimdiye kadar, bu hareketin Instagram’da 139 binin üzerinde takipçisi var ve büyümeye de devam ediyor. Siz de bu akımı takip ederek her bir kadının hikayesini grombre üzerinden okuyabilirsiniz.

grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre
grombre

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neden Yapıldığı Hala Anlaşılamamış 15 Rahat Ancak Tuhaf Yatak

Soğuk Kış Günlerini Muhteşem Yağlı Boya Tabloları ile Anlatan Ressam