in ,

Sabah Akşam İş Yerine Gidenler İçin Özel Tasarlanmış Sırt Çantası

Her gün rahatça kullanabileceğiniz ve eşyalarını taşımanıza yardımcı olacak düşük profilli bir sırt çantası mı arıyorsunuz? Modern kentin kalbinde yaşıyanlar düşünülerek, günlük işe gidip gelenler için üretilen Chrome MXD Fathom Backpack, yüksek kaliteli 1680d balistik naylondan yapılmış düzenli bir çanta.

Hafif ve Düzenli

İnce ve hafif olan çantanın sunduğu cep düzeni ile eşyalarımızı oldukça düzenli bir şekilde çantamızda saklayabiliriz. Hafif bir çanta ile seyahat etmek isteyenler için tasarlanan MXD Fathom‘un önünde iki adet hızlı erişim cebi ve 13 inç dizüstü bilgisayarına sığacak fermuarlı bir bölmesi buulunuyor.

Birçok Eşya Sığabiliyor

Çantada ayrıca eldivenler, kart cüzdanı ve hatta taşınabilir bir sabit sürücü gibi birçok eşya rahatlıkla taşınabilmekte. Ürünün omuz kayışlarındaki halkalar, telefon gibi kullanmak istediğiniz donanımlar için idealdir.

Yansıtıcı Şerilere Sahip

Gece görüşünü artırmak için omuz pedi halkalarındaki yansıtıcı şeritler de çantanın bir başka güzel özelliği. Eğer daha akıllı ve teknolojik bir sırt çantası arıyorsanız o zaman Ampl tam size göre.

Tasarımcı: Chrome MXD Fathom Backpack

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayallerimizi Süsleyen Kamp Karavanı Gerçek Oldu

Artık İstediğimiz Her Yerde Basketbol Oynayabiliriz