Şu Anda Okunan
Sabah Akşam İş Yerine Gidenler İçin Özel Tasarlanmış Sırt Çantası

Sabah Akşam İş Yerine Gidenler İçin Özel Tasarlanmış Sırt Çantası

Her gün rahatça kullanabileceğiniz ve eşyalarını taşımanıza yardımcı olacak düşük profilli bir sırt çantası mı arıyorsunuz? Modern kentin kalbinde yaşıyanlar düşünülerek, günlük işe gidip gelenler için üretilen Chrome MXD Fathom Backpack, yüksek kaliteli 1680d balistik naylondan yapılmış düzenli bir çanta.

Hafif ve Düzenli

İnce ve hafif olan çantanın sunduğu cep düzeni ile eşyalarımızı oldukça düzenli bir şekilde çantamızda saklayabiliriz. Hafif bir çanta ile seyahat etmek isteyenler için tasarlanan MXD Fathom‘un önünde iki adet hızlı erişim cebi ve 13 inç dizüstü bilgisayarına sığacak fermuarlı bir bölmesi buulunuyor.

Birçok Eşya Sığabiliyor

Çantada ayrıca eldivenler, kart cüzdanı ve hatta taşınabilir bir sabit sürücü gibi birçok eşya rahatlıkla taşınabilmekte. Ürünün omuz kayışlarındaki halkalar, telefon gibi kullanmak istediğiniz donanımlar için idealdir.

Yansıtıcı Şerilere Sahip

Gece görüşünü artırmak için omuz pedi halkalarındaki yansıtıcı şeritler de çantanın bir başka güzel özelliği. Eğer daha akıllı ve teknolojik bir sırt çantası arıyorsanız o zaman Ampl tam size göre.

Tavsiye

Tasarımcı: Chrome MXD Fathom Backpack

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı