in ,

Plastik Kullanmaya Alternatif Taşınabilir, Hafif, Manyetik Çatal Kaşık Bıçak

Plastik kullanımı rahattır ancak oldukça da zararlı oldukları artık kanıtlanmış bir gerçek. Gezegenimiz için kötü olduklarını biliyoruz, ancak çoğu insan hala plastik kullanımında ısrar etmekte.

Fikir Nasıl Ortaya Çıktı?

Belki de insanları plastik kullanımını bırakma konusunda suçlamaya çalışmak yerine yeni tasarımlar ile bir çözüm aramak daha doğru olabilir. “Magware“in ardındaki fikir de buradan geliyor, insanların taşımak isteyecekleri ve plastik tüketiminin düşeceği bir tasarım.

Yaratıcı Tasarım

Los Angeles’dan bir şirket olan ve dış mekan aksesuarları üreten “Full Windsor”, düzgün bir şekilde birbirine oturan manyetik Magware çatal bıçak setini tüm dünyaya tanıttı. Sadece kamp yapanlar için değil bir çok yerde kullanılabilen yaratıcı bir tasarım.

Kamp ve Seyahat İçin Mükemmel Seçim

Oldukça hafif olan tasarımın çantanızda olup olmadığını hissetmek bile çok zor. Kullanımı kolay, taşıması rahat ve görünümü de oldukça şık duran çatal bıçak seti kampçılar ve seyahat edenler için mükemmel bir seçim. Evlerimizde de plastik kullanımı yerine bu tasarımı tercih edebiliriz.

Başarılı Proje

“Full Windsor” şirketinin fon sağlama hedefi 10.000 dolardı ve bunu şimdiden oldukça fazla arttırmışlar. Kickstarter’da başlayan proje bir anda bir çok destekçiye sahip olmuş ve belirttiğimiz gibi hedeflerinin şimdiden kat ve kat üstüne çıkmışlar.

Tasarım: Magware

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası Tasarımı Fikri – Altında Dolap Olan Oturma Alanı Oluşturmak

Berlin Duvarının Yıkılmasının 30. Yılı İçin 120.000 Kurdeladan Yapılan Sanat Eseri