in

Plaj İçin Akıllıca Tasarlanmış Çanta: Dezzio

Bu günlerde aklımızdan yaz, plaj, güneş, kum, dondurma ve yüzme fikirleri çıkmıyor. Güneş kremlerini ve havluları hazırladık ve artık plaja gitmeye hazırız. Bütün malzemeleri koyabileceğimiz bir çantamız var ancak bize yeterli gelmiyor olabilir.

Dezzio çantaları akıllıca, plaj gezilerine adım atmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış. Hem “İmza” hem de “Klasik” stilleri çizgili ve her ikisi de uzun yıllar dayanıklı gerçek deriden yapılmış. Dezzio tasarımcıları belli ki bu çantalar üzerinde epey düşünmüşler.

Her biri telefonunuz için özel bir cep bulunduran ve terliklerinizi her şeyden uzak tutmak için yapılmış. Ayrıca, bu çantaların soğuk bir cebi ve kullanışlı bir şişe açacağı bulunmakta. Gözlüklerinizi, ekstra koruma için doldurulmuş dahili bir güneş gözlüğü kılıfında saklayabiliyorsunuz.

Ekli bir kayış, ellerinizi serbest tutarak size daha fazla çanta boşluğu sağlayacak şekilde sarılı plaj havlunuzu tutmaktadır. Bu torbanın anahtar bölümü, günün sonunda anahtarlarınızı bulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca tüm bunlar için güneşten koruyan bir cep bulunmakta.

Her bir çanta içerisinde “eco-bag” denilen ek bir çanta içermekte. Bu sayede tuzlu ve ıslak mayolarınızı tüm diğer eşyalardan ayrı tutabilirsiniz.

Teknoloji tutkunları da unutulmamış. Çanta da ayrı ayrı telefon cebi, tablet cebi ve şarj aleti cebi bulunmakta. İki adet usb portu sayesinde de aynı anda iki aleti şah edebilirsiniz. Eğer okumayı sevenlerdenseniz bir de gazete veya kitap bölümü bulunmakta.

Bu çanta elbette su geçirmemekte ve yüzde yüz pamuktan yapılmış. Plaj için birebir olan Dezzio‘yu otobüs, tren yolcukluklarında veya gezilerde kullanmakta oldukça yararlı.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyuncak Bebeklerin Makyajını Çıkarıp Yeniden Boyayan Ukraynalı Sanatçıdan Gerçekçi Bebekler

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!