in

Ormanın İçinde Çadır Görünümlü Modern Ev

cadirev1

Çadırda kamp yapmayı seviyorsanız eminiz evinizin de böyle bir görünümü olmasını istersiniz. Ormanın içinde bir evde oturmanın bir hayli huzur verici ve sakinleştirici etkisi olacaktır. Hele bir de bu ev çadır görünümünde ise ortamı çok daha iyi hissedebiliriz.

cadirev2

Sonuç olarak bir evin içinde olacağız ama kızılderili kabilelerinden ilham alınarak tasarlanmış bir evin içinde yaşayacağız. Çocuklu bir aile için Nap Architects tarafından yapılan tasarım ormanın doğal dokusu bozulmadan ve hiçbir bitkiye zarar verilmeden tamamlanmış.

cadirev3

Evin şekli ağaçların duruşuna göre düzenlenmiş. Hiç bozulmayan doğal hayat sayesinde çocuklar da evin dışında oldukça fazla oyun alanına sahip olmuşlar. Taşlar veya oturma grupları ile dolu bir dış tasarımda çocuklara oyun alanı hiç bırakılmamış olabilirdi.

cadirev4

Evin iç dekorasyonu da oldukça başarılı. Üçgen camlar ile tüm güneş ışığının evin içine girmesi sağlanmış. Eşyaların genelde ahşap görünümlü olarak seçilmesi ve aydınlatma eşyalarının fazla abartılmaması ise ilk göze çarpan detaylar.

cadirev5

cadirev6

cadirev7

cadirev8

cadirev9

cadirev10

cadirev11

cadirev12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şık ve Zarif 30 Butik Pasta Tasarımı

Zekice Tasarlanmış Bir Artı Bir İskandinav Apartman Dairesi