in

Müzik Severlerin Rüyası El Yapımı Çelik Hoparlör

Özellikle ses endüstrisi söz konusu olduğunda, güzel el yapımı ürünler oluşturmak için ileri teknoloji ile birleşen tasarımlara her gün rastlamak mümkün olmuyor. Herkesin modern olmak için rakip olduğu bir sektörde, “Transparent Sound” şireketi ve Jonas Majors, “Çelik Hoparlör”ü (Steel Speaker) oluşturmak için işbirliği yapmış.

Usta Ellerden Çıkma

20 kg ağırlığında olan hoparlör, usta bir demirci olan Jonas Majors tarafından Stokholm’ün güneyindeki Mörkö adasındaki atölyesinde hazırlanmış.

İç Mekanı Süsleyen İnanılmaz Akustiğe Sahip Bir Heykel

“Çelik Hoparlör” inanılmaz bir akustiğe sahip el yapımı muhteşem bir ürün olarak dikkatleri çekiyor. Elektronik cihaz endüstrisinde, hoparlörler kara kutular olarak bilinmekte. Bu nedenle, kara kutu tasarımını tam tersine çevirmek yerine çağdaş tasarımlı, iç mekanı süsleyen bir heykel haline getirmek tercih edilmiş. ”UPCRAFTED” adlı koleksiyonun bir parçası olan “Çelik Hoparlör”, ileri teknoloji bir ürün ve görsel olarak da oldukça çekici.

Eski Görünümlü Modern Hoparlör

Hoparlör, 6,5 ″ woofer ve yerleşik 100W D sınıfı amplifikatörle eşleştirilmiş 3 adet tam kapsamlı sürücüye sahip. Eski görünümlü estetik bir yapıya sahip olsa da, akıllı telefonlarla, bilgisayarlarla, tabletlerle, Apple Airplay, Amazon Echo, Sonos ve Google Cast’la uyumlu olmasını sağlayan Bluetooth bağlantısına da sahip! Hoparlör sipariş edildikten sonra yapımı ise en az 8 hafta sürüyor. Yani bu muhteşem ürüne sahip olmak için biraz sabırlı olmamız gerekiyor

20 kg ağırlığında olan hoparlör, usta bir demirci olan Jonas Majors tarafından yapılıyor.

Retro görünümlü ancak Bluetooth bağlantısına da sahip.

Tasarımcı: Steel Speaker

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barbie, National Geographic’te Foto Muhabiri Olarak Yeni Bir Kariyere Başlıyor

Karton Kutular ile Harika Kostümler Yapan Yetenekli Anne