in ,

Mutfağınız İçin Pratik Kesme Tahtası

Mutfakta zaman kazanmak oldukça önemli. Bunun en kolay yolu da doğru ve bize pratiklik sağlayan malzemeleri kullanmak. Bazı küçük detaylar bize oldukça fazla zaman kazandırabilir. Bu doğrama tahtasının diğer akranlarından farklı olan güzel ve sade olan özelliği ise bir saklama kutusunun olması.

İyi bir tasarım ürünü, kullanımında var olan sorunu anında çözmesi gerekir. Kesme tahtalarının sorunu da bizlere zaman kaybettirmesi. Dewell’in doğrama tahtası bize bu kolaylığı sunuyor.

Sebzeleri veya dilimlemeyi gerektiren herhangi bir yiyeceği dilimledikten sonra dilimlenmiş yiyecekleri bu tahtanın içine kolayca koyabiliyoruz. Sonra da doğrudan pişirme kabınıza boşaltmak için kullanabilir ya da tahtadaki tüm artıkları ve kabukları çöpe atabiliriz.

Konteynır ve doğrama tahtası, birbirine kilitlenerek bağımsız bir mutfak ürünü, her tezgaha mükemmel şekilde oturuyor ve ‘L’ şeklindeki iki bağımsız üniteden oluşuyor. Tahtanın tabanındaki kaymaz pedler sayesinde tahtanın kayması da engelleniyor. Kilitli parçalar birbirinden ayrılabilir ve ayrı ayrı kullanılabilir veya saklanabilir, ayrıca bulaşık makinesinde de yıkanabilmekte. Oldukça şık bir tasarım!

Tasarımcı: Dewell

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çam Ağacı Gibi Görünen Kitaplık “Bilgelik Ağacı” ile Tanışın

Kolay Çizimler Yapmayı Adım Adım ve Basit Bir Şekilde Öğrenmek