in ,

Mutfağımıza Biraz Renk Katalım

renklimutfak1

Mutfağımızı yeniden tasarlamak istediğimiz zaman genelde standart seçimler üzerinde dururuz. Pek fazla genelin dışına çıkmak istemeyiz. Ancak biraz renk ile çok daha canlı bir mutfak görünümüne sahip olabiliriz.

renklimutfak2

Mutfak tasarımı konusunda biraz araştırma yaptıktan sonra aslında renkli mutfakların çok da mantıklı olduğunu anlıyoruz. Bu tarz mutfaklarda yemek yapmak eskisinden daha eğlenceli olabiliyor.

renklimutfak6

Bu konuda karşımıza çok fazla örnek çıkabilir. Bunlardan en uyumlu olanlarını eleyip kendi mutfağımıza uygun olanını seçebiliriz. Önemli olan mutfaktaki taşınmazları mı yoksa bardak çanağı mı renkli olarak seçmek istediğimiz. Aslında her ikisi de renkli olabilir fakat bu sefer renk seçimlerinde çok dikkatli olmak gerekir.

renklimutfak10

Bazen tek renk kullanarak ortaya çok güzel bir görünüm çıkarabiliriz. Bazen de bolca renk ile çok dinamik ve sevimli bir mutfağa sahip olabiliriz. Her ne olursa olsun mutfakta renk her zaman iyidir.

renklimutfak11

Bu değişeme giderken belki çok büyük bir mutfağımız yok hatta standartlardan çok daha küçük bir mutfağa sahibiz ancak renk seçimi ile evimizin bu kısmını kendimiz için daha şirin bir hale getirebiliriz.

renklimutfak12

renklimutfak14

renklimutfak15

renklimutfak16

renklimutfak16

renklimutfak16

renklimutfak17

renklimutfak18

renklimutfak19

renklimutfak20

renklimutfak21

renklimutfak22

renklimutfak23

renklimutfak24

renklimutfak25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski T-Shirt’lerinizden Üç Kolay Adımda Çanta Yapmak

Konforlu Bir Koltuk Tasarımı “M Koltuk”