in , ,

Muhteşem Tasarımı ile İhtiyacınız Olan Tek Şarj Aleti “Things”

Günümüzde hemen hemen her telefon, kablosuz şarjı desteklemekte. Bu kolaylığın günden güne keşfedilmesiyle beraber yeni çıkan kablosuz şarj aletlerinin sayısı da artmakta. Şimdiye kadar yapılmış bütün kablosuz şarj aletleri arasından en başarılısı ise “Things” hibrit şarj cihazı diyebiliriz.

Bizi bir çok zahmetten kurtaran bu ürünün kablosuz şarj etme özelliğinin yanı sıra “micro usb”, “c type” ve “lightning cable” olmak üzere üç adet de kablo rulosu bulunmakta. Alt kısmında bulunan haznede duran kablo istenildiği zaman zahmetsiz bir şekilde devreye girebilmekte.

Ürün hem kablosuz hem de kablolu şarjı aynı anda yapabilmekte. Yani aynı anda iki telefon şarj edilebiliyor. Hatta bir kişi kablosuz şarj olan telefonunda film izlerken biz de alt bölmeden çıkan kablo ile telefonumuzu kablolu olarak şarj edebiliyoruz. Kablolu şarj aleti ise 80 cm kadar uzayabilmekte.

Things” in sahip olduğu açı sayesinde telefonumuz şarj olurken gelen mesajları çok rahat bir şekilde yerimizden kımıldamadan ve telefonu elimize almadan görebiliyoruz. Bu açı aynı zamanda telefonumuzda rahat rahat film seyretmemiz için de yararlı ve aynı zamanda bir telefon tutucu görevini de görüyor.

Daha önce tanıttığımız tesmo isimli üründe de kablosuz şarj özelliği bulunmaktaydı. Eğer arabanız için bir kablosuz şarj cihazı bakıyorsanız o zaman en iyi 5 kablosuz şarjlı araç içi telefon tutucu incelemesine bakabilirsiniz.

Kullanım rahatlığının çok daha iyi anlaşılması için bir de şu videoyu izlemekte yarar var.

Daha fazla bilgi için: Things Hybrid Charger

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evimizin Tasarımına Yenilikçi Bir Dokunuş Yapan Modern Lamba Koleksiyonu

Dünyanın İlk Lüks Hibrit Akıllı Saati: Muse