in , ,

Motive Edici Egzersiz Aleti ile Dizi Keyfiniz Devam Etsin

Evde fitness yapmak için heyecanla bir egzersiz bisikleti ya da başka bir motive edici egzersiz aleti alırsınız. Ancak birkaç ay sonra, bu havalı alet durduğu yerde öylece yatar. Hiç kimse onu kullanmaz bile.

Sonunda bir şeyler asmak için mükemmel bir bölüm haline gelir. Ya da eski karton kutularınızı saklayabileceğiniz bir köşe olarak da verimli bir şekilde kullanılır.

Evlerde bulunan çoğu egzersiz bisikletinin durumu bu şekildedir. Çünkü sizi motive edecek hiçbir artı yönleri yoktur. İlk başlarda hevesle kullansak da bu hevesimiz sonraları birdenbire biter.

Evde Egzersiz Yaparken Eğlenin

Egzersiz yapmak çoğu insan için çok zor olsa da bazıları için çoktan bir yaşam tarzı haline gelmiş durumda. Bunu başarabilmek elbette kolay değil. Belirli bir disiplin içerisinde olunması kesinlikle şart.

Günümüzde oyun konsolları bizleri harekete geçirmek için bir çok farklı yöntem geliştirmiş durumda. Ekran karşısında interaktif bir şekilde oynadığımız bu oyunlar sayesinde kalorilerimizi biraz eritebiliyoruz.

Ancak iş egzersiz bisikleti çevirmeye gelince bu iş oldukça sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu durumu düşünen tasarımcılar PlayPulse One isimli yepyeni bir egzersiz bisikletini piyasaya sürmek üzereler.

Talimat Yok Dizi Var

PlayPulse One, aynı yöntemlerle egzersiz yapmanın monotonluğunu, benzersiz bir tasarım ile değiştiriyor. En sevdiğiniz diziyi izlemeye devam etmeniz gerekiyorsa, her şey ayağınızı bir pedala koymakla başlıyor.

PlayPulse’un akıllı spin bisikleti, 24 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bir çok egzersiz bisikletinde bu tarz ekranlar elbette bulunmakta. Ancak bu ekranda egzersiz talimatları yerine Netflix açılıyor. Pedalları çevirdikçe diziniz de devam ediyor ancak pedallara basmayı durdurursanız o zaman dizi de duruyor.

motive edici egzersiz aleti

Diziden Sıkılanlar Oyun Oynuyor

Netflix dizinizi izlemekten sıkıldıysanız o zaman PlayPulse One içerisinde bulunan oyunlardan bir tanesini seçebilirsiniz. Tank savaşları, çarpışan arabalar ve sokak yarışı gibi oyunlar bulunmakta. Ne kadar çok pedal çevirirseniz, bu oyunlarda o kadar iyi performans gösterirsiniz.

Oyunları diğer arkadaşlarınızla online olarak da oynayabilirsiniz. Ayrıca kendine özel kulaklığı sayesinde oyun sırasında arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Bu benzersiz egzersiz aletinin içerisindeki oyunlara ileriki zamanlarda yenilerinin de ekleneceği bildirilmekte.

motive edici egzersiz aleti

Motive Edici Egzersiz Aleti ile Fitness Hedefleri de Belirleyebilirsiniz

Elbette sadece oyun ve dizi bulunmuyor PlayPulse One’ın içerisinde. Kendinizi eğlendirmenin yanı sıra fitness hedefleri de oluşturabilirsiniz. Gerçekten PlayPulse One, herhangi bir zihinsel engel olmadan çalışmaya devam etmeniz için sizi motive eden bir egzersiz aleti.

Zindeliği keyifli bir aktivite haline getiren pratik bir çözüm. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle çoğumuzun evlerde sıkışıp kaldığı mevcut zamanlar için oldukça mantıklı bir seçim.

Ayrıca, her yerde 300 farklı antrenman yapabileceğiniz taşınabilir akıllı egzersiz aletini de mutlaka görmelisiniz.

motive edici egzersiz aleti

Motive Edici Egzersiz Aleti PlayPulse One: Web Sitesi

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

araba müzik sistemi

Spotify’dan Kullanışlı Araba Müzik Sistemi “Car Thing”

akıllı şişe kapağı

Kendi Pipetine Sahip Zekice Tasarlanmış Akıllı Şişe Kapağı