in

En Güzel Modern Mutfak Arayanlar Buraya (2018)

Modern mutfaklar, modern mutfak dekorasyonları, tasarımları veya modelleri, sık sık bu cümleleri her yerde duyduk. Peki bu şık modern mutfak dekorasyonları nedir, özellikleri nelerdir, klasik mutfaklar arasındaki fark nedir? Her şeyden önce, modern ve modernizmin dekorasyonda anlamı hakkında konuşmamız gerekir. Trendleri yakalayan mobilya tasarımlarını tanımlamak için “modernizm” kelimesini kullanıyoruz. Ayrıca önemli nokta, estetik olmaktan çok rahat ve rahat olması. Dolayısıyla modernizm bize rahatlık verir. Modern mutfak tasarımlarına baktığımızda, her şeyin nerde olduğu en güzel köşeleri bile değerlendiren kullanışlı çekmeceler ve dolaplardan oluşan fonksiyonel tasarımlar görürüz. Geçmişte kullanılan donuk kahverengi tonlar yerine, beyaz, krem, gri, mor dolap ve mutfak mobilyaları gibi gösterişli ve farklı renk tonları kullanıyoruz.

Şık modern mutfak dekorasyonundan seçim yapmak zordur. Her renk kendi havasına sahiptir, her model kendi stiline ve ışığına sahiptir. Gri renk, uzun zamandan beri bizden uzak olmasına rağmen, oturma odasından mutfak dolaplarına kadar her yerde. Buna ek olarak, gri renk çok popüler bir renk haline geldi. Geleceğin renkleri olan metalik gri, mat ve parlak tonlar hepimizi mutfağımıza girmek için bekliyor. Modern mutfak tasarımı, ada tip mutfaklar ve L tipi mutfaklar en popüler modellerdir. Ada mutfakları kullanmak şaşırtıcı ve çok şık olmasına rağmen çok geniş bir yere ihtiyaç duyuyorlar. Büyük bir eviniz ve büyük bir mutfağınız yoksa, ada mutfak modellerini kullanmak biraz zor.

Yeni mutfak modellerinde, farklı malzemelerden yapılmış tezgah üstü tezgahlar var. Uzun süre değişmeyen bir seçim olan mermer mutfak tezgahı, zamanla granit mutfak tezgahıyla değiştirildi. Birçok renkte bulunabilen bu tezgah üstü tezgahlar, çoğu zaman şık modern mutfak dekorasyon örneklerinde görülür. Galerimizde bunları, sizin için hazırladığımız örneklerde görebilirsiniz.

modern mutfaklar 2018

modern mutfaklar ev dekorasyon

modern mutfaklar instagram

modern mutfaklar modelleri

modern açık mutfaklar,

çok modern mutfaklar

modern mutfaklar dolapları

küçük mutfaklar için modern mutfak dolapları

en şık modern mutfaklar

farklı modern mutfaklar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Banyo Yapmanız Gereken 18 Muhteşem Banyo Tasarımı

Farklı Bir Dinlenme Bölümüne Sahip 50 Metrekarelik Apartman Dairesi