in

Modern Modüler LEGO Mobilya: Her Yaştan Çocuklar İçin Eğlence

Yetişkinlik alanına girdikten sonra çocuklar gibi hissetmemizi engelleyen LEGO tuğlaları evimizde yer almaya devam ediyor. Marka, 1930’lu yıllardan beri olmasına rağmen, hayal gücümüzü sürekli olarak yakalayan ve yaratıcılığımızı harekete geçiren bir oyuncak olmaya devam ediyor. Oyuncaklar, karmaşık heykellerden tam ölçekli evlere kadar her şeyi inşa etmek için kullanıcılara ilham veriyor.

Tüm Modern Evlere Uygun Tasarım

İtalyan kollektif tasarım şirketi Studio NINE , “Stüda” yı, yüzeyleri üzerine inşa edilmiş LEGO tabanları ile modüler mobilya parçaları koleksiyonunu dünyaya sundu. Daha spesifik olarak, koleksiyon bir credenza ve açık bir depolama küpünden oluşuyor. İki parça, modern ev dekorlarının çoğuna sığacak şekilde temiz, akıcı ve basit.

İstediğimiz LEGO Tasarımını Kullanabiliriz

Bu modern mobilya, birkaç farklı stille uyum sağlayacak kadar çok yönlü ve neredeyse her evin iç tasarımına uyum sağlayabilmekte. Ayrıca, mobilya yüzeylerini taze ve yaratıcı bir şekilde oluşturmak için düzinelerce LEGO elemanını da kullanabiliriz. Tıpkı herhangi bir LEGO projesi gibi, olmasını istediğimiz kadar basit veya karmaşık.

İyi haberlerin ikinci kısmı, Stüda mobilya koleksiyonunun sadece bir konsept olmaması, bu gerçek bir ürün. Çelik desteklerle beyaz veya sarı renklerde mevcut olan parçalar, bireysel sipariş veya set olarak satın almaya yakında hazır olacak.

Koleksiyona , marangozlar, zanaatkârlar ve ürün geliştiricilerinden oluşan bir İtalyan mobilya üreticisi olan MOOW ile erişilebilir olacak .

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahve Dükkanı Mimarisinde Vietnam’dan Başarılı Bir Çalışma

xFyro: Dünyanın İlk Kablosuz Suya Dayanıklı Kulakiçi Kulaklığı