in ,

Mobilya ve Doğanın Bir Araya Gelmesi ile Oluşan Cam Masa

Tasarımcı Pei-Ju Wu, zeki bir şekilde sehpa ve lambayı, oturma odanıza yerleştirebileceğiniz muhteşem mobilyaya çevirmiş. Cam, bitki ve lambanın birbirlerini tamamlamaları ve “Oasis” olarak bir araya ustaca gelmeleri övgüye değer.

Ürün üzerindeki entegre LED lambalar sayesinde yeşil ışık yansıtmakta ve masanın üst kısmında bulunan akıllı huni ile suluma yapılabilmekte. Aşırı su verilmesi durumunda fazla su toplama tablasına doğru gidiyor ve buharlaşıyor. Kaliteli ve kullanışlı 20 modern sehpa listesini girmeyi kesinlikle hakeden bir tasarım.

Dikili kısmın ortasında bir LED şerit yerleştirilmiştir ve burada bulunan zaman şalteri masadan uygun bir ışık gelmesini sağlamaktadır. Gece lambası olarak da kullanılabilir.

Masada yer alan bitkiler doğal bir şekilde güzel bir masa örtüsü gibi sarkıyor ve doğanın ev atmosferi ile bütünleşmesine izin veriyorlar. Ana gövde, bitkinin yeşilliğini vurgulamak için koyu gri renginde yapılmış.

“OASIS” hem botanik hem de mobilya olarak evimize renk katıyor. Bu yaratıcı tasarım “doğal” ve “yapay nesneler” arasındaki ilişkiyi adeta yeniden tanımlıyor.

Tasarımcı: Pei-Ju Wu

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evde Hiçbir Zaman Unutmayacağınız Özel Bir Anahtar

Güçlü, Taşınabilir Odun Ateşli Pizza Fırını