in ,

Minibüs Satın Alarak Pandemi Sırasında Amerika’yı Dolaşan Çift

Çoğu insan bir minibüse taşındığında daha küçük bir yaşama geçer, ancak dört yıl boyunca 100’den fazla ülkede seyahat ettikten sonra Kara ve Nate Buchanan, bir bavuldan buraya yükseldikleri için heyecan duyduklarını söylüyorlar.

Çift, koronavirüs pandemisi sırasında ABD’yi dolaşmak için eve dönüştürülmüş bir sprinter minibüs satın almış.

Salgın sırasında tamamen kendi kendilerine yetmek istemişler, bu yüzden duş, tuvalet, yatak ve çalışma alanı içeren bir minibüs satın almışlar.

Kara ve Nate, minibüsü ihtiyaçlarına göre yenilerken, elektronik cihazları için bir şarj kasası ve kahve istasyonu eklemişler.

Kara ve Nate Buchanan son dört yılı dünyayı dolaşarak geçirdiler, ancak koronavirüs pandemisinden kaynaklanan uluslararası seyahat kısıtlamaları onları ABD’deki yaşamları olan minibüse yönlendirdi.

Nate, “Güvenli ve sorumlu bir şekilde seyahat etmeye devam etmek istedik.” Çift, seyahatleri için yeniden tasarlanmış bir sprinter minibüs satın aldı.

Kara ve Nate yolculuklarına Tennessee’den başlamış. Oradan Colorado’ya geçmişler. Çift, Batı’ya seyahat etmeye devam etmeyi planladıklarını söylerken Kara, Kaliforniya’yı ilk kez ziyaret etmekten büyük heyecan duyduğunu belirtiyor.

Minibüste açılır yatak ve çalışma alanı bulunmaktadır. Yatak hem masaya hem de oturma alanlarına dönüşüyor.

Kara ve Nate masayı çalışmak ve yemek yemek için kullanıyorlar.

Tam zamanlı minibüs şöförü olmalarının yanı sıra Kara ve Nate aynı zamanda blog yazarları. Bu yüzden dizüstü bilgisayarlarında çok zaman harcıyorlar.

YouTube kanallarına video yapmak için çift çok fazla elektronik alet kullanmakta. Bu yüzden bir dolabı elektronik aletleri için güvenli bir şarj istasyonuna dönüştürmüşler.

Kara, bunun, minibüslerinde yaşam tarzlarına uyacak şekilde yaptıkları en büyük değişiklik olduğunu söylüyor. Minibüs, satın aldıklarında zaten yaşam alanına dönüştürülmüş durumdaymış.

Bir elbise dolabı yerine Kara ve Nate kıyafetlerini çekmecelerde saklıyor. Çift, valizden çıkarıp anında giyinmeye alışkın oldukları için buna aldırmadıklarını söylüyor.

Minibüste ayrıca musluk, set üstü ocak ve buzdolabıyla donatılmış bir mutfak bulunmakta.

Kara, kendisinin ve Nate’in pek sık yemek yapmadığını, çünkü yerel restoranlardan paket alarak değişik tatları denemek istediklerini, ancak sık sık smoothies yaptığını söylüyor.

Çift, koronavirüs pandemisi sırasında tamamen kendi kendilerine yeterli olmak istemiş. Bu yüzden içinde duş ve tuvalet olan bir minibüsleri var.

Banyodan yatağa ve çalışma alanına doğru ilerlerken, küçük bir kahve bölümü de bulunuyor. Minibüsü satın aldıklarında bu bölüm TV köşesi olarak kullanılıyormuş.

Minibüsün arka tarafında ise, çeşitli küçük eşyaları yerleştirmek için arka kapılar açılmakta ve bu sayede çok fazla kullanım alanı oluşmakta.

Kara ve Nate Buchanan: Youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?

ABD’de Okullar Açıldı, Düzinelerce Öğrenci ve Öğretmen COVID-19 Pozitif Çıktı