in

Mikro Yaşam İçin Mini Çamaşır Makinesi

minicm1

Bu mini çamaşır makinesi tamamen bekarlar için yapılmış. “Mini” çamaşır makinesi adından da anlaşılacağı gibi gerçekten tam bir mini. Boyutunun çok küçük olmasına rağmen görüntüsüne oranla çok fazla kirli çamaşır kapasitesi olduğunu da söyleyebiliriz.

minicm2

Dar Alanlar İçin Mini Çamaşır Makinesi

Bu aleti sihirli yapan ise enine değil de boyuna biraz yüksek olması. Dar alanlar için mükemmel bir icat. Evinizde büyük bir çamaşır makinesine yer bulamıyorsanız tam sizin için yapılmış bir alet.

minicm3

İllaki banyoda durması da gerekmeyen bu makine evimizin her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu başarılı tasarımın sahibinin ismi ise Kyumin Ha.

minicm4

Kirli çamaşırlarımızı yıkamak için tek yapmamız gereken makinanın alt bölmesine yeteri kadar su doldurmak ve çamaşırlarımızı içine koyduktan sonra düğmeye basmak. Yıkama sonrası çıkan su ise ayrı bir bölmeye çıkarılarak atılmaya hazır oluyor.

minicm5
minicm6

Mini katlanabilir otomatik çamaşır makinesi de oldukça kullanışlı bir ürün. Çamaşırlar yıkandıktan sonra katlayıp istediğiniz yere kolaylıkla götürebiliyorsunuz.

Bir konsept olarak çıkan fikir ise sonradan gerçek oldu. Ancak portatif versiyonu yerine duvara monte küçük çamaşır makinesi olarak piyasaya sürüldü.

Bu model de çok fazla çamaşır yıkayamasa da oldukça modern bir görünüme sahip. Adı gibi kendisi de gerçekten mini…

Kullanımının kolay ve kapladığı yerin az olması çok büyük bir avantaj.

Ürünün bir de kısa tanıtım videosuna göz atalım

Ürün sayfası: DWD-CV701PC Duvara Monte

5 Comments

Yorum Yaz
  1. Bu mini çamaşır makinasını nasıl satın alıyoruz ? Bana acil lazım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Heykellerin Gerçek Olup Olmadığını Anlayamayacaksınız

Aileler İçin Kullanımı Kolay Kaykay Bebek Arabası