in ,

Metalden Yapılmış Sağlam Akıllı Telefon: Doogee S60

DOOGEE S60 4G Sağlam Akıllı Telefon, metalden yapılmış güçlü bir gövdeye sahip. Bu, piyasadaki en yüksek teknoloji ürünü akıllı telefon olmayabilir, ancak bu telefon, açık hava yaşam tarzınızda sizinle her zaman beraber olabilecek kadar güvenilir ve dayanıklı. Uzun süren testlerden sonra IP68 standartlarını geçen telefon aynı zamanda toza karşı da %99 dayanıklı. Doogee s60, seyahatlerinde harika yerleri keşfederken sağlam bir arkadaş isteyenler için tasarlanmış.

Su altında Harika Fotoğraflar Çekmek İsteyenler İçin Birebir

Ürün, Helio P25’ten ilham almış, 16nm işlem teknolojisine dayanan verimli bir Octa Core 2.5 GHz saat hızı mevcut. DOOGEE S60‘ın 21MP arka kamera ve 8MP ön kamerası bulunuyor. Her iki kamera da su geçirmez. Bu da garika su altı manzaraları yakalayabileceğiniz anlamına geliyor. 5580mAh büyük pil hacmi telefonu güvenilir hale getiriyor.

Bu Telefon ile Kaybolmak İmkansız

5,2 inç büyük ekran ve ince çerçeveler ile DOOGEE S60 akıllı telefon Corning Gorilla Glass 5 tarafından iyi korunan kristal netliğinde ekrana sahip. Kablosuz şarj özelliği ile artık kablo derdi de bulunmuyor. Çift navigasyon sensörü, GPS ve GLONASS ile donatılmış olan bu telefon, sahibinin kaybolmasına asla izin vermemektedir.

Daha fazla bilgi için: Doogee

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Gün Bir Konteynerde Kalmak İsteyenler İçin 10 Konteyner Oteli

Evinizdeki Halıyı Değiştirmek İstetecek 12 Farklı ve Dikkat Çekici Halı Tasarımı