in

Legolar ile Yapılan İnanılmaz Sokak Çalışmaları

legosokaksanati1

Legolar ile yapılabileceklerin sırının bulunmadığını kanıtlayan binlerce çalışmayı internette bulmak mümkün. Bu kategoriyi biraz kısıtlayalım ve legolar ile sokaklarda neler yapılmış onlara biraz göz gezdirelim. Fakat gördüklerinizin hepsinin gerçek olduğunu sakın unutmayın zira bazıları gerçek olamayacak kadar mükemmel tasarlanmış.

legosokaksanati2

Yaratıcılığı yüksek seviyede olan bir kişiyi anlamanın en iyi yolu onu bir torba dolusu lego ile baş başa bırakmak. İnanılmaz sonuçların alınabileceği bu deney sonrası ortaya çok güzel lego eserleri de çıkabilir. Kim bilir belki sizin de yaratıcılığınız çok ileri seviyede olabilir, denemeden bilinmez…

legosokaksanati3

Her geçen gün legoların daha da gelişmesinin de nedeni, insan ile beraber gelişebilmeleridir. Bu özelliği sayesinde ortaya mükemmel sokak eserleri çıkabilmektedir. Kırık bir taşın boş kalan bölgesi veya bir köprünün kenarları bile legolarla yapılabiliyor.

legosokaksanati4

Çok mu zor bu eserleri yapmak, ben yaparım bunu diyebilirsiniz. Evet aslında çok zor değil ancak ortaya çıkan eseri gördükten sonra zor değil, önemli olan orijinal ve tamamen bize ait bir çalışma yapabilmek.

legosokaksanati5

Sonuçta sınır yok lego tasarımında. Biz ne istersek minik legolarda onu tamamlıyor, biz nerede durmalarını istersek minik legolarda orada duruyor. Kimisi mini minnacık parçalar, kimisi ise daha büyük parçalar, kimisi boya ve grafiti, kimisi ise apartman duvarının renkleri ama hepsinin başlangıç noktası klasik, eski, bildiğimiz lego.

legosokaksanati6

legosokaksanati7

legosokaksanati8

legosokaksanati9

legosokaksanati10

legosokaksanati11

legosokaksanati12

legosokaksanati13

legosokaksanati14

legosokaksanati15

legosokaksanati16

legosokaksanati17

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portatif Ev Kaydırağı

Minimum Ev