in

La Casa De Papel’in 4. Sezonunu İzlemeden Önce Bilmeniz Gereken Herşey

Uyarı: Bu yazı spoiler içerir.

Beklenen Netflix dizisinin fragmanını takiben, La Casa de Papel olarak da bilinen Money Heist, nihayet dördüncü sezonuyla yayın platformuna geri dönüyor. Yayınlanmadan önce, yeni bölümler hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir yazı derledik.

Diziye yeni başlayacaklar için La Casa de Papel, Tokyo ve Denver gibi şehir isimleri olarak adlandırılan ve İspanya’da büyük bir soygun planlayan bir grup anonim kişiye liderlik eden “Profesör” takma adıyla geçen bir adamın hikayesini anlatıyor. İlk iki sezon, ekibin Madrid’deki İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma konusundaki ilk planını ve ardından üç yıl sonra planlanan ve hayata geçirilen yeni bir soygunu anlatmaktadır. İkinci serüvende, gerçek adı eski bir polis müfettişi olan Raquel Murillo (Itziar Ituño) Lizbon da ekibe dahil oluyor.

La Casa de Papel’in 4.Sezonu bugün Netflix’te gösterime girdi. İzlemeye başlamadan önce, aşağıda en son bölümleri öğrendiğinizden emin olun. Dizi hakkında daha fazla bilgi için, şovda Tokyo’yu oynayan ularsula Corberó hakkında eğlenceli gerçekleri okuyun.

La Casa de Papel’i Anlatan Bir Belgesel de Hazırlanıyor

30 Ocak’ta Netflix, popüler İspanyol TV dizileri için bir belgesel oluşturmaya başlayacağını duyurmuştu. “Money Heist: The Phenomenon”, yeni bir prodüksiyon ve şovun küresel etkisini kapsamına alacak. Dizinin yaratıcısı Alex Pina ve yönetmen Jesús Colmenar’ın ana aktörler Ularsula Corberó, Álvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores ve daha fazlası ile birlikte bu yapımda olacağı doğrulandı.

Nairobi’nin Kaderi Hala Belirsiz

Fragmanda tekrar ele alındığı gibi, Nairobi (Alba Flores) üçüncü sezonda ağır bir silah yaralanması yaşıyor. Şu an itibariyle, mermi yarasından sağ çıkıp çıkmadığı belirsiz, ancak yeni bölümlerin karaktere ne olduğunu açığa çıkarmasını bekliyoruz.

Üçüncü sezonun sekizinci ve son bölümünde, Nairobi vuruluyor ve Tokyo zırhlı araçları bazuka ile havaya uçurmak için ekibini yönlendiriyor. Profesörün öldüğüne inandığı Raquel polis tarafından tutuklanıyor. Yeni sezonun, Raquel’in yetkililerden nasıl kaçmayı planladığını ele almasını bekleyebiliriz.

Şovun yaratıcısı, dördüncü sezonun önceki sezonlardan biraz farklı olacağını doğruladı

EstiloDF ile yaptığı röportajda Alex Pina, yeni bölümlerin serinin üçüncü sezonundan daha yavaş bir tempoda gideceğini belirtti. “Üçüncü sezondan başımız döndü resmen, çünkü Netflix için ürettiğimiz ilk sezon buydu. İlk soygunu bitirmiştik ve daha fazla adrenalin ve güçle yeni bir tane tasarlayabileceğimizi göstermek zorundaydık ”dedi. “Sanırım o kadar endişeliydik ki ritmi çok fazla arttırdık. Bu dördüncü sezonda, karakterlerin her birine hitap etmek için biraz duracağız ve ardından sezonun ortasında bir patlamaya geri döneceğiz. ” Pina tarafından da söylendiği gibi, dramanın yarı yolda kalmasını bekleyebiliriz.

kaynak: hypebae

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HBO, 500 Saatlik Ücretsiz Program Akışına Başladı

21 Yaşındaki Öğrenci, Sağır Ve İşitme Zorluğu Olanlar İçin Şeffaf Yüz Maskesi İcad Etti